Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet az oka, hogy egy...

Mi lehet az oka, hogy egy édesanyának a lánya barátja nem felel meg, holott normális, és szereti a lányát?

Figyelt kérdés
Sajnos egyik barátom sem felelt meg neki, nem volt sok, de mindenkiben talált kivetnivalót.

2023. jan. 16. 15:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Talán nem elég vastag a bankszámlájuk;)
2023. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mik voltak a kivetnivalók?


Ennyiből nem tudjuk hogy vele van-e a gond vagy azokkal, akiket bemutattál neki.

2023. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Na igen, azt akarná, hogy pénzesek legyenek, én meg nem a pénzre megyek. Az iskolai végzettség is baj volt neki.Fel nem foghatom, hogy egy anyuka nem azt nézi, hogy a lánya boldog, hanem, hogy mibe köthetne bele.
2023. jan. 16. 15:40
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
Aranyásó mamid van...vajon fateroddal elégedett e, neki milye volt, amikor ő vitte haza? Kérdezd meg;)
2023. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem szereti a lányát. Hiába írod ezt.

Birtokolni akarja.

Gátolni a leválását.

Ez első pillantásra szeretetnek tűnhet, de nem az.

2023. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Vagy-mint sokszor- a saját férfi-elképzelését szeretné látni, a magas, szőke, sármost. Ehelyett van egy alacsony, kopaszodó, pocakosodó (mint a saját férje).
2023. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Tőle kérdezted? A saját rossz életútját vetíti ki rád. Nem szeret, ahogy írták. Fájdalmas, de terápiában túl lehet rajta lépni.
2023. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tévedtél, mert sem a párja, sem az exeim,és a párom sem olyan. Inkább, gátolni akar mindenben, mondván csak a javamat akarja.
2023. jan. 16. 17:27
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert azt akarja, hogy olyan palid legyen, amit ő akar. Szerintem az esetek 90%-ban nem egyezik a gyerek párja azzal, amit a szülők elképzeltek. Nálam pl azt akarták, hogy az utcában lakjon, legyen csőlátású keresztény, szőke, fehérbőrű, ügyvéd, legyen lakása, járjon minden este ide el a házhoz udvarolni.

Hát sajnos ki kellett ábrándítanom őket, mert én egy török férfihoz mentem hozzá annó 10 éve, aki egyik kritériumnak sem felelt, amit ők állítottak.

Ám de, egynek sikerült megfelelnie, bár ez nem volt a listában: hogy szeressen. :)

2023. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Sok ilyen birtoklás mániás, gyerekét szeretni nem tudó petesejt donor van. Bocs, az ilyen nekem nem anya, pláne, hogy ezt megtapasztaltam a bőrömön, nem akárhogy.
2023. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!