Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem értenek...

A szüleim miért nem értenek meg engem? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

19 évesen lett először kapcsolatom, előtte két sráccal csókolóztam, én igazából mind a kettőbe szerelmes voltam kicsit, de ők nem egészen ilyen indíttatásból csókoltak meg. Aztán megismerkedtem a párommal, 2 évig voltunk együtt, mindenki a környezetünkben imádta. A szüleim is teljesen oda voltak érte, de eléggé agresszív ember volt. Nem vert engem, de verbálisan és szexuálisan igen durva volt. Már a kapcsolatunk alatt is többször kibuktam anyunak, de csak azt mondta, hogy nagy jódolgomban már azt sem tudom mit hazudjak, hogy sajnáljanak. Egyedül két barátnőm hitt nekem, és ők “segítettek” a szakításban, ami nagyon nagyon nehéz volt. Két ünnep között szakítottunk, és mikor anyuék szilveszterkor felhívtak akkor tudták meg. A férfi azóta is még próbálkozik néha, most nagyon bűnbánó és mindent sajnál. A szüleim pedig folyton azt mondogatthák, hogy ha van egy kis eszem, akkor visszamegyek hozzá. És anyu szerint csak a “hülye modern gondolkodásom” a baj, mert egyébként tökéletes lenne. Konkrétan azt mondta, hogy “mit számít ha a szex nem annyira jó, mikor egszisztenciálasan tökéletes férfi?”

A múltkor megkérdeztem aput, hogy segít-e átfordítani az ágyamat a szobán belül, erre anyu közölte, hogy “na látod, ebben is tudna segíteni xy, ha nem hagytad volna ott”. Nagyon bánt hogy a szüleim folyamatosan ezzel szurkálódnak, az ő pártját fogják és nem hisznek nekem. 21N



2023. jan. 26. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Anyád viselkedését inkább nem kommentálnám, elég szomorú, hogy ő nem látja át a dolgokat. Olyan emberrel pedig ne legyél együtt aki durva, nem érzed magad jól mellette.
2023. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Apukám véleményét nem igazán ismerem, mert anyu mondataira bólogat csak mindig, vagy annyit mond, hogy “hallgass anyádra”
2023. jan. 26. 16:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen akkor is a sajat döntéseid a mérvadóak.
2023. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

:( nagyon sajnálom, az én anyám is ilyen. 18 évesen megbocsátottam az akkori barátomnak miután többször megcsalt, meg ezen kívül is voltak bőven gondok, mert anyám nem hagyott békén. "Egy nőnek mindent el kell tűrni", "örüljek, hogy valaki feleségül akár venni" ilyeneket mondott, meg még jó sok baromságot, amiket sajnos 18 évesen, végzős középiskolás ként mindent elhittem.

Nos, olyan csúnya vége lett ennek a kapcsolatnak, hogy a mai napig sem dolgoztam fel teljesen.

Amint tudtam elköltöztem, a történtek miatt 4 évig egy darab pasit sem engedtem a közelembe, utána is csak ésszel, lassan, normálisan, ahogy én jónak láttam. Anyámat nem nagyon avattam be azota a szerelmi életembe.


Bocsánat ha hosszú voltam, jól esett leirni:D lényeg, hogy mindig a saját legjobb belátásod szerint cselekedj, kitartást!


30N

2023. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!