Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyen ,anya mérgező szülő-e...

Az ilyen ,anya mérgező szülő-e? Lent a példák

Figyelt kérdés

Szüleim vállalkozásában dolgozok, mellette egyetemre járok.

Ezek az 2022ben történtek kb mind.


Ha itt munkaközben hibát vétek, vagy máshogy csinálom ahogy ők elgondolják az alábbiakat kapom, vagy vezetés közben belemegyek egy kátyúba egyből az alábbiak mondják:



-Ha ülve veszem fel a cipőmet, még ekkora lusta férget, mindent ülve, semmivé fogsz válni, nincs állóképességet.


-Egy lánnyal ismerkedtek, anyukám egyből olyanokat mondott az anyukájának, hogy kocsit akarok lopni, és feketén eladni, abból meg lagzit tartani, meg ékszert venni neki, a lány keresztény, így egyből elutasított.


-Ma máshogy pakoltam a fákat, ő egyből ez milyen munka milyen? Arra vágyok, ha elmész majd munkahelyre dolgozni, minél messzebbre mész dolgozni, ne hallja vissza mekkora lusta féreg vagyok. Mondom anya, ez így is jó van bepakolva, nekem így is kézre esik.


-Volt ,hogy két munkafolyamatot a vállalkozásunkban együtt akartam csinálni, ő meg , áll mint a F@sz, semmi nem lesz belőle, egy munkahelyen se fogja megállni a helyét, putriban fog lakni, semmirekellő. Mondom anya, egy munkadarabbal minek szaladgáljak. Erre nevelőapám nem tudd csendben maradni, szájjal vissza, miért nem tudsz csendben maradni. Csak ővé az utolsó szó. De mondom anya, kiállok magamért ,ha oktalanul szidsz le, erre nevelőapám ,hadd tombolja már ki anya rajtad.


-Volt ,hogy hazamentem egy iskolai bálról, anya a barátaimat azért hívogatta, hogy én panaszkodtam, hogy leitattak, és részegen a utcán hagytak, kis híján kiraboltak, megfagytam. Pedig


-Mindennap elmondja 5ször legalább annyit dolgozott ő eddig élete során ,mint 5 ember, de nekem a kisujjamban kevesebb van mint neki.


-Kamaszként azon csúfolt vézna, nyápic vagyok, meg a tanárok is látja micsoda vézna vagyok, 170 cm, 55 kg voltam. Ma felnőttként meg el fogok hízni, mert ma 6 óra munka után, pont 12 órakor melegítettem a levest enni. Szó szerint, 15 éves korom óta ezért megutáltam strandra járni. Meg ezért is szinte sírt ma ,hogy semmi lesz belőlem, mert délben már levest eszek.


-Vezetés közben inni akartam erre ő, nem kell ennyire magadat nézni, nem kell, mondom anya, 3 órás út, igen inni akartam ez még nem bűn. Erre ő, csak magadat nézed, csak feleselsz, pedig vagy 8 éves jogsim van, szoktam vezetni. A legkisebb dolgokból is óriási szidást kapok, már nem merek szinte megszólalni.


-Meg 1 hete, szintén, beálltam az udvarra a családdal a kocsival, és ittam, anya kiugrott most is csak magát nézi, csak magát, semmi dolga nincs, mondom anya 10 másodpercen nem halt meg a világ, bárcsak annyi munkád lenne, felnőtteknek meghalni, nincs ideje, minden perce be van osztva. Nevelőapám szintén, igaza van anyának, bárcsak lenne már 3 gyereket, és rohanhatnál éjjel nappal.


Ez mérgező anya-e?


Bár mások előtt a legtürelmesebb legaranyosabb ,más is mondja neked van a legaranyosabb anyukád, közben meg kb úgy kezel mint egy 10 évest, mindenért ok oknélkül leszid. Meg mindenért gúnyosan kinevet, neked ez sem megy még, életképtelen vagy ezt mondja.


-Nemrég mondta, hogy menjek érte a városba X utcába, elnéztem, a mellette lévő Y utcába mentem, ő felhívott sírva, 10 perce vár itt, minek élek, ha ilyen fiam van, belem kidolgozom és ez a hála, nincs értelme az életemnek. Oké rontottam, elismerem, de egyből az lett kihozva belőle egy hálátlan lusta féreg vagyok.


-2 hete odavoltunk, megéheztem mondtam neki itt egy hamburgeres, az 5 éves öcsém itt kajálhatna, erre ő elkezdett ordítozni velem, nem fog 3000 Ftét kiadni egy hamburgerért ,de látja nekem semmi se számít nem dolgozok keservesen a pénzért , meg ingyenélő vagyok. Pedig én is dolgozok a vállalkozásban keményen, nap mint nap. Később kiderült csupán 890 Ft egy hamburger....


-Amikor tilosban parkoltam kaptam egy figyelmeztetést, és szó szerint sírt, hogy milyen fia van, minek él, meg egy igazi életképtelen senki vagyok/leszek. Meg még minden nyomorult. Mondom anya ez csak egy figyelmeztetés nyugi már, tévedtem oké, de szó szerint nevelőapám virágboltba küldött engeszteljem ki anyát. Meg, anya azt mondta, jólvan neked minden ilyen, mert te semmire fogod vinni az életben, ha ilyenkor nem zuhansz magadba, és nem sírsz milyen buta vagy. Amikor anya ment át a pirosan és rendőrségi ügy lett. Én akkor mellette álltam.


Amikor kikérem normálisan beszéljenek velem, akkor egyből megy az ordítozás, hogy ők már többet dolgoztak, jó lenne, ha befognám a pofámat. Meg szálljak le a földre, megint a fellegekben járok, kalandozol.


Vagy volt olyan beszélgettem anyával anya rontott egyet, a következő másodpercekben ordítozott velem, azért rontottam, mert a hülyeségeidre figyelek, azért, mert téged a hülyeség érdekel, bárcsak annyit dolgoznál, mint én, meg agyalnál ,nem beszélnék hülyeségeket, meg én a te idődben napi 15 órákat dolgoztam, te meg semmi vagy. Amúgy egy repülős balesetet meséltem neki. De ilyen sokszor történt, XY dologról meséltem neki, volt egy kis idegesség, és egyből elkedzett ordítozni, ez azért van mert az XY hülyeségedre figyeltem.


Vagy pl.: Azt mondtam fázok, erre ő, szerinted nekem melegem van, szerinted nekem? Ennyi belátás lehetne neked, de önző csak magadra gondolsz, nevelőapám is ezeket harsogja


Stb...

25F vagyok, nem volt még barátnő, csókolózni se csókolóztam még, de érzem, szinte lelki nyomorék vagyok, 25 éve ezeket hallgatom.



2023. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
89%
Egyértelműen mérgező szülő. Próbálj mielőbb elszakadni tőle.
2023. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj
2023. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
92%
Lépj le otthonról, nem normális az anyád.
2023. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
fuss!!
2023. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Hibbant az a nő..
2023. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Ideje lépni.
2023. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerünk téged, de mégha lusta vagy önző is lennél, így akkor sem lenne szabad beszéljenek veled soha.
2023. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 NTBS ***** válasza:
93%
Állj a saját lábadra.
2023. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a donor nem mérgező, akkor én vagyok az új Lexus-modell.
2023. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Fiam ezért még kapni fogsz. Csak gyere haza. Ez nem tartozik senkire.
2023. jan. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!