Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neveltszülő-nevelt gyerek...

Neveltszülő-nevelt gyerek flörtben meddig egészséges elmenni?

Figyelt kérdés
Párom előző kapcsolatából való felnőtt, már külön elő nevelt gyerekemmel néha flörtölgetünk egymással. Apró bókok, néha a fenekemre csap stb. Ezeket mind mások előtt, de egy ideje, ha egyedül vagyunk, már elég félreérthető celzásokat tesz nekem. Meddig lehet elmenni, ami még belefér?
2023. febr. 8. 21:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
86%
Legalább családban marad...
2023. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
34%
Én szexelnék is a kiscsávóval. Nyílván jobb egy kifáraszthatatlan , keményfarkú 22 éves, mint a 40+-os aputestű férjed.
2023. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%

1.Hàzinyúlra nem lövünk!;-)

2.Jogilag semmi akadálya,de erkölcsileg gusztustalan.Az más téma hogy manapság kit érdekel az erkölcs,de akkor is.

3.Ha troll vagy,nem fogsz többet ehhez a kérdéshez írkálni:-))

2023. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
72%

Nyílvánvalóan nem valós kérdés.

Tudod mit? Beszéld meg a férjeddel.

2023. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az én seggemre egyszer csaphatna egy hlyegyerek, visszakézből orrba vágnám, aztán magyarázkodhat az apjának.


De nyilvánvaló, hogy te megdg...nád magad vele. Mi tart vissza? ;)

2023. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyesek mit erkölcscsőszködnek itt. Senkit nem csaltam meg. Ahogy írtam, mások, tehát a párom előtt is flörtöl velem, például a fenekemre is az ő jelenlétében csapott, mondván, hogy milyen szerencsés az apja amiért ilyen jó nője van. Őt ez nem zavarja. Mi nem vagyunk prűdek és tabu nélkül beszélünk a szexről is.
2023. febr. 9. 11:10
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én teljesen megértem mire megy ki a kérdés, csak az a baj ezzel, hogy ezzel egy paradoxont idézel elő. Ugye azt mondod nem vagytok prűdek és tabu nélkül beszéltek a szexről, de mégis minden áron ki kellett írnod a kérdést, hogy mit szólnak ehhez az emberek. Vajon miért kellett? Ez költői kérdés volt, nem kell megválaszolnod.
2023. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagytok prűdek,vessetek be egy édes hármast :-))
2023. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
78%
Jó hogy egyeseknek csak ilyen és ehhez hasonló gondjaik vannak.
2023. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Nulla. De most ő kezd ki veled, tehát te az egyik szülőjének exe/jelenlegi párja vagy? Fúj!


A nevelőszülő kb. olyan, mint egy sima, max nem szeretjük, de ilyen téren tabu, mint egy igazi rokon.

2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!