Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult ilyen hogy 20+an...

Előfordult ilyen hogy 20+an nem engedtek a szülők el otthonról?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ott már valami gond van ha valakinek enyi idősen még engedélyt kell kérnie h elmehessen otthonrol.
2023. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert 20+-osan már nem éltem otthon.
2023. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen költöztem el otthonról.


Egyszer anyukám 17 éves koromban felhívott este 11-kor, hogy menjek haza. Egyszer 20 évesen is. ( Akkor épp nem voltunk jóban, szerintem ez is benne volt.)


Ezt a két esetet leszámítva nem emlékszem, hogy bármikor is lett volna olyan, hogy nem mehettem valahova, vagy idő előtt haza kellett mennem.

2023. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
21 évesen még tanultam, otthon laktam, hétvégén hajnali 2-re haza kellett érnem. Mostohaapám dumája volt mindig az "amíg az én kenyerömet öszöd...." A pasimnál nem aludhattam hivatalosan sosem, persze legtöbbször nála voltunk 2- ig, otthon úgy tudták, hogy bulizni járunk. A suli befejezése után el is húztam otthonról. Ennek már 20 éve, azóta gondolom változott a világ.
2023. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem kértem engedélyt 20 évesen.

Viszont mindig elmondtam h hova megyek (valószínűleg) és hogy kikkel.

Ezeket nem KELLETT elmondanon, de jó ha tudja anyám hogy hol kivel keressen

2023. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Még 40 évesen is így lenne, ha otthon laknék.

Aki ilyeneket kommentel, mint az előzők, az nem tudja, milyen az, amikor a szart is kiverik belőled, ha ellentmondasz.

2023. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk a családban fiú testvérek.

Hát igazából, kis túlzással inkább annak örültek a szüleink régen,ha nem voltunk otthon.

Akkor tudtak pihenni.

De 16 éves korom óta nem szóltak bele.


A te esetedben azt tudom elképzelni,hogy egyedüli gyerek vagy esetleg lány és ez ilyen szülői túlféltés.


Pár éve randiztam egy 25 éves lánnyal,randi közben este fél kilenckor felhívta az anyja,hogy kislányom mikor jössz?

Majd utána mégegyszer ,hogy késő van már, 9-re gyere haza kislányom.

Még hallgatni is kínos volt.

2023. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mar 18 evesen is csak anyam volt es semmibe se szolt bele, de szinte mindig meseltem h merre megyek es h nagyjabol mikor jovok. Ha valtozott akkor szoltam neki mert tudom h aggodik azert :)
2023. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%
13-14 évesen se kértem engedélyt
2023. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 16-18 évesen megígértem, hogy 10-re otthon, és konzisztensen 21.50-kor telefonáltam, hogy már úton vagyok, de kések 5-10 percet. Anyám kb. a negyedik ilyen alkalom után megmondta, hogy inkább jöjjek bármikor, csak ne hívogassam. :D (Mondjuk ez amúgy is ritka volt, gimiben is kollégista voltam, kiszórakoztam magam hétközben.) Huszonévesen már inkább az volt a kérdés, hogy az adott hónapban hazalátogatok-e.
2023. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!