Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja velem ezt apám?

Miért csinálja velem ezt apám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen próbálok rájönni de valahogy mindig csak arra tudok következtetni, hogy nem tűr meg és nem szeret. Gyerekkorom óta ilyen, még gyerekként próbáltam megfelelni neki minden téren de lehetetlen volt, ordibál azért mert kicsit kiszóródott pl a kakaó, sérteget és mindig azt mondja, hogy még erre sem vagyok képes, mindig mindent tökéletesen kell csinálni mert ha egy hibát is ejtek akkor megint kezdi az ordibálást meg a szidalmazást.. ha főzök és nem találok valamit a boltban hozzá már félek hazamenni mert tudom, hogy ezért is ordibál majd velem pedig nem tehetek róla. Ha szeretnék valamit akkor mindig azt mondja, hogy "minek". Minden álmomról ami volt és tudomást szerzett róla bántott érte, hogy miért szar ez meg miért szar az. Télen amikor nagyon nagyon hideg volt és melegebb pulcsikra lett volna szükségem nem engedte hogy vegyek mert szerinte túl drága és a kabáttal is ugyanez volt. Szerinte csak szórom a pénzét pedig ez nagyon nem így van, csak szerettem volna melegebben öltözni. Van egy nővérem vele nem ilyen, nagyon furcsa, hogy ezt a durvaságát nála levetkőzi, bár vele mindig kivételezett, bármit csinált az jó és rá hallgat. Rajtam meg minden haragját és rosszindulatát levezeti.


22/l



2023. febr. 22. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
+nincs még lehetőségem elköltözni mert nemrég végeztem és sajnos még nincs munkahelyem.
2023. febr. 22. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Mert lány vagy, sajnos ez ilyen, sok családban bevett szokás ez, hogy a lányokkal lehet bárhogy beszélni.
2023. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
#2: akkor ide már nem jutottál el: "Van egy nővérem vele nem ilyen"
2023. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rendkivul mergezo es bantalmazo karakter.
2023. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség szerint minél hamarabb elköltözni és megszakítani vele minden kapcsolatot.
2023. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!