Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám elvette a telefonom, mit...

Apám elvette a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kettő telóm van (nem vagyok elkényeztetve az egyik a tesóm régije) és apa elvette az egyiket. Na az még nem is baj, de én eléggé oda szoktam a gondolataim leírni és amúgy sem jó a kapcsolatunk annyira, és én meg szoktam oda dolgokat írni azért. És most be vagyok parázva, mivan hogyha lecsesz, vagy veszekedik? Azért félek😬


17L



2022. ápr. 2. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem jogos,hogy egy 17eves lány telefonjában olvasgatna. Tudja,hogy oda ilyen dolgok vannak leírva? Konkrét céllal vette el? Normális viselkedésed van? Van oka aggodalomra?
2022. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elvette, és a meg fogja nézni nem ugyan az.


28/F

2022. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Azért jó látni, hogy vannak még épeszű szülők. Nagyon jól tette, hogy elvette és, ha talál benne olyan dolgokat, azokat mind magadnak köszönheted.
2022. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
Vedd el te meg az Övét majd add vissza neki es mond el neki hogy beleolvastal a zelefonjaba es ha nem adja neked vissza mindent kitálalsz anyádnak!!:D
2022. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván okkal vette el, de ez nem azt jelenti, hogy bele fog nézni...
2022. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
és az ujjlenyomat beléptető engedi?
2022. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

1#

Azt nemtudok hogy tudja-e,de igen normálisan viselkedek, nem is értem miért vette el.


6#

Van rajta kód, csak lehet rájön.

2022. ápr. 2. 16:40
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

"Van rajta kód, csak lehet rájön."

Ha hecker az apád, akkor esélyes. De kétlem, hogy azzal szórakozik, hogy feltörje a mobilod kódját és belelásson egy 17 éves hormonokkal fűtött, szerelmetes lány fejébe. (Gondolom nem matek feladatokkal van tele a telód jegyezete, akkor nem fosnál, hogy meglátja)

2022. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem akkor ne telefonálj.
2022. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Röviden: ne féljél.

Ha le van kódolva, nem fogja tudni olvasgatni. Akkor lenne okod félni, ha konkrétan azért vette volna el, mert látott benne valamit, de akkor is kellenél a feloldáshoz, nem lenne meglepetés.


Tipp: Google Docs-ba jegyzetelj a Google Drive-on belül, ahhoz nehezebb hozzáférni.

2022. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!