Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak,ha idegesít az...

Mit csináljak,ha idegesít az apám?

Figyelt kérdés

Minden reggel úgy vagyok vele hogy ba**zameg,most köszönnöm kell neki.Nincs kedvem érintkezni vele,semmit nem érzek iránta.Onnan tudom,hogy nem velem van a baj,hogy a testvéreim is így vannak vele,és egy barátja sincsen.Csak a szüleivel meg az anyámmal tud kommunikálni.Egy npc,nem tud témákat felhozni,kérdezni stb

18 f



2023. febr. 26. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Költözzön el, akkor nem kell apáddal találkoznod.

Vagy menjetek el családterápiára és derítsétek ki, hogy miért alakult ki ilyen viszony köztetek.

2023. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el albérletbe akkor nem fogod látni.
2023. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül. Ha nem kelt benned semmilyen érzést akkor felesleges foglalkoznod vele
2023. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2023. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Elég gáz szerintem.

Biztos vele van a baj?

Gondolom örülne ha többet beszélgetnél vele.

Nem eshet jól neki ez a viselkedés.

Anyád mit szól ehhez?

2023. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Költözz el és cserélj billentyűzetet....
2023. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól még lehet valaki nagyon értékes, jó ember, mert zárkózott, mert nem mindenkivel tud beszélgetni és hiába sziporkázó beszélgető partner, ha amúgy meg egy tróger.

Az már önmagában elég visszatasító tulajdonság, ha nehezedre esik köszönni a saját apádnak, és azért, mert nem dob fel témákat, akkor már npc? Simán lehet, hogy te is idegesítő vagy számára, ha ilyen a stílusod.

2023. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Npc. Mármint enpíszí? :D
2023. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen zárkózott, antiszociális típus. Sokat nem tudsz tenni vele, elköltözni otthonról! Fater is hasonló volt, összeférhetetlen típus, ezért léptem én is, amikor már fizetésem volt.

Az is lehet, hogy lánygyereket szeretett volna, annyira nem szereti a fiúkat, hogy még a saját gyerekét sem. Bírja látni.

Fater egy fiú után egy lányt szeretett volna, de öcsém született, noha pontosan nem tudom, ez miben befolyásolta, mert alapvetően is bolond volt kicsit. Azaz nála nem ez volt a fő gond.

2023. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Költözés.
2023. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!