Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja apám elfogadni...

Miért nem tudja apám elfogadni hogy még nem volt barátom 17 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előjött azzal, hogy a nővérem ennyi idősen fiúzott, de nekem még csak fiú barátaim sincsenek, csak lányok. És hogy ez fura ebben a korban. Múltkor vendégeknek panaszkodott erről hogy én még nem fiúzok, és hogy ez milyen. Nem értem ezt a hozzáállást. Ahelyett hogy örülne, hogy nem dobom oda magam minden 2. palinak. Igazából még régebben zavart engem is, és el is mentem randira pár fiúval, de mind rossz épmény volt nekem, és utána írhattam meg nekik hogy nem jönnek be és nem lesz folytatás. Nem azért nincs fiúm mert nem lehetne, hanem mert nem találtam senki olyat aki érdekelne. Olyannal meg nem fogok összejönni aki iránt semmit nem érzek, csak hogy elmondhassam hogy huuu volt barátom. És sokan sajnos ezt csinálják. De én szeretném hogy az első az jó emlék legyen. Ha akarnék barátot, csak válaszolnék az összes csávó üzenetére aki ismerkedni akar velem instán, de inkább ignorálom őket mert tudom hogy úgyse fognak bejönni. És ht sajnos apám nem tudja milyenek a mai fiúk. Elég kevés normális van, 20 évvel ezelőtt még nem így volt. Mai fiúk vagy csak b*szni akarnak meg perverkedni( p3ldáúl egyik fiú akivel elmentem randizni, közölte hogy neki csak az a fontos egy nőben hogy pi*ája van)vsgy minden 2. lánnyal kavarnak, vagy éppen magukat sajnáltatják és csak pszichológusnak kellek nekik. Szóval rájöttem hogy nem érdekel meddig leszek single de nem fogok olyannal összejönni akibe szerelmes se vagyok. De már kezd elegem lenni ebből a csesztetésből. Miért zavarja ez ennyire apámat. És amikor megmondtam neki hogy milyenek a mai fiúk, nem hitte el. Már annyira rosszul érzem magam amiatt hogy azon gondolkozom, visszaírok valakinek mégis, de tudom hogy nem lesz jó vége. Eddig nem éreztem magam emiatt rosszul mert egyik barátnőmnek se volt még, és egyidősek velem. És egyikünk se csúnya, ugyanúgy probálkoznak nálunk, buliban meg instán stb. Igazából együtt szoktunk szörnyülködni miylen fiúk vannak.

2023. febr. 22. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen elvárásoknál sosincs egy kézzel fogható cél. Mindig ott kell belekötni a gyerekbe, ahol lehet.

Tudod, ha van sapkája a nyuszikának azért kap nyaklevest, ha meg nincs, akkor meg azért...

2023. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Mert fél, hogy olyan leszel mint az én lányom, aki 32 évesen még vénlány és már a gyerekről is lecsúszott.
2023. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

2


Te miért abban méred az élet értékét, hogy valakinek van párja és gyereke? Az egyáltalán nem érdem. Lekölykezni a macska is tud.

2023. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%
#3, Mondd ezt a kétségbeesett 35+os nőknek, akik még hajléktalnoknak is szétteszik a lábukat csakhogy gyerekük legyen végre.
2023. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

4


Te melyik világon élsz? Mert hogy nem a mi dimenziókban, az biztos.

A férfiaknak olyan igényük van a szexre, hogy egy nő bármikor kaphat dugópartnert, ha nincsenek magas elvárásai, nem tervez hosszú kapcsolatot és nem szélsőségesen csúnya. Nem kell oda hajléktalan. Főleg hogy létezik amúgy mesterséges megtermékenyítés is.

2023. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz a te életed te sem szólsz bele hogy mit tegyen magával. Mondd neki hogy rá érsz még erre vannak most fontosabb céljaid.

Vagy vigyél fel neki bemutatni egy nagy kancigány vagy néger gyereket kamuból és nézd meg az arcát mit reagál?

2023. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
#5, És szerinted normális dolog ha egy idősödő nő mesterséges megtermékenyítéssel szül? Apa nem kell a gyereknek?
2023. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Szóval ha dugni akar, az is baj, ha lelkizni, az is baj. Valami baj tényleg van a toronyban, úgy érzem. A szörnyülködés a barinőkkel az persze megy. Megértem apádat.
2023. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1%
Apád biztos fidesz hívő, és azt hiszi, lezbi vagy.
2023. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%
Vagy tényleg leszbi lesz.
2023. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!