Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles vagyok elmenni apám...

Köteles vagyok elmenni apám esküvőjére a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Próbál megnyerni minket a nő, de ki nem állhatjuk, utáljuk, hogy vele kell élnünk! Nem szeretnénk jó képet vágni az esküvőjükön!

17 éves fiú



2023. márc. 9. 15:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha mègis elmentek ès a pofavàgàsotokkal tönkreteszitek as esküvő azzal csak egyetlen fdolgot èrtek el. Örökre tüske marad apád szemèben.

Meg kell ertened hogy akkor is elveszi ha nem akarod. Meg kell èrtened hogy nem mknden rólad szól.

2023. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy legalább harmadik kérdésed már ez a témában. Nem unod még a hisztériát? Komolyan, mint egy fürdős q.rva.

Tudod mit? Drukkolok, hogy még közös gyereket is vállaljanak és apád majd hagyjon rá mindent, titeket meg érdemtelenség miatt kitagadnálak. Nem érdemelsz jobbat.

Egy dolog, hogy utálod a nőt, de ezek szerint apádat is, hiszen nem akarod, hogy boldog legyen. Gusztustalan vagy.

2023. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Rinyapína.
2023. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis kisfiú
2023. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menjetek el illendőségből... Mert ti huzzatok a rövidebbet... És nem, nem a mostoha miatt, apátok miatt... Gondoljátok csak bele h érdemes e elrontani a kapcsolatot apátokkal egy nőci miatt.. Nem azt mondom h legyetek öribarik a nővel, de a SAJÁT érdeketek miatt, mivel nem vagytok még önellátó, én nem kockpáztatnék apámmal rossz viszonyt ilyen miatt, akkor se ha őt se kedvelem.. Mondjuk azt nem írtátok apátokkal milyen a viszony..
2023. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!