Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz ember lennék amiért nem...

Rossz ember lennék amiért nem vagyok mellette?

Figyelt kérdés

Röviden: apám hosszú évek óta rákos, kemoterápiával tartották szinten jelentős életminőségbeli romlás mellett. Amiben tudtunk, segítettünk mindig, de a szüleim egyébként mindig is olyan emberek voltak akik nem vagy nehezen fogadnak el külső segítséget, még ha az történetesen a gyerekük.

2 hónapja a szokotthoz képest is romlott az állapota, az elmúlt 1 hónapban pedig padlógáz: egyik napról a másikra pelenka, nem eszik, nem iszik csak amit anyám beletöm, szellemileg is leépült, nem tudja, hogy nappal vagy éjszaka de már minket sem ismer meg mindig. És dől belőle a véres váladék.

Lehet, hogy emiatt rossz ember vagyok, de szerintem már a kórházban lenne a helye, de anyám makacsul ragaszkodik hozzá, hogy nem fog egy koszos elfekvőben elhunyni. Egyedül gondozza, teljesen ki van idegileg, igazából már átlépte a teljesítőképessége határát.

Én nem lakok ott és azt sem tehetem meg, hogy hiányozzak a munkából. 1-2 nap esetleg igen (ilyen korábban többször is volt egyébként), de hetekre nem és őszintén nem tudnék vele semmit tenni. Anyám is megjegyezte, hogy ő egyedül már kevés, de kórházról hallani sem akar. Szeretem apámat de nem érzem úgy, hogy ebben a helyzetben én lennék a megoldás.

Emiatt folyton rosszul érzem magam, szörnyű ez a helyzet.



2023. márc. 21. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

“Ki fogja majd rádnyitni az ajtót idős korodban?”

Tessék…🤣🤣🤣

2023. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!