Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van anyámnak? Mit...

Mi baja van anyámnak? Mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Hetek óta nem vagyok otthon, úgy alakult, hogy bizonyos okok miatt az elmúlt 2 hétvégén nem mentem haza, és a mostanin se fogok.

Tegnap felhívott messengeren, videóhívásban ilyen fél hét magaslatán este fél hétkor. Hozzá kell tennem, ő soha nem hív fel engem, csak ha nagy gáz van. Mivel mind a két szobatársam tanult, nem akartam zavarni őket, így kimentem a folyosóra. De se kép se hang, szóval fél perc után kinyomtam a hívást, megírtam neki, hogy amúgy nem hallok semmit. Újra hívott pár percen belül. Nem vettem fel rögtön, mert kerestem a fülhallgatómat, hátha úgy hallok is valamit. Ugyanúgy kimentem a szobából.

Kérdezem anyámat, hogy miért hívott. Erre beleköt abba, hogy hová megyek, miért bujkálok. Mondom neki, hogy csak a folyosón vagyok, erre halál kiakadva megkérdezi, hogy miért. Mondom, hogy miért, ugye egyik szobatársam tanul, a másiknak online órája van. Aztán meg csak azt kérdezgette, hogy mi volt ma(tehát tegnap), hogy ki vagyok sminkelve, oszt nem akarta elhinni, hogy semmi, csak ehhez volt kedvem (8 éve sminkelek feltűnően, tehát semmi extra), aztán egy percnyi kötözködés után letette szó nélkül, arra nem volt hajlandó válaszolni, hogy miért hívott. Üzenetben is kérdeztem, arra se válaszolt.


2023. márc. 22. 09:34
 1/10 Metionin ***** válasza:
93%
Biztos unatkozott vagy kötekedhetnékje volt. Klimax idején gyakran csinálta az enyém is.
2023. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt összebújás a faterral
2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt hihette, hogy a koliból is leléptél, de megnyugodott, hogy ott vagy és ennyi.
2023. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leléphettem volna, azzal nem szokott baja lenni többnyire. Nem középsuliról beszélünk. Meg ha megnyugodott volna, akkor visszaírt volna.
2023. márc. 22. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Akkor mért nem kérdezed meg tőle? Mi nem tudhatjuk.
2023. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Valamiért nyügös volt.
2023. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Off: kérlek, próbáld nem használni azt a szót, hogy "oszt".

On: csak azért hívott, mert túl régóta nem vagy a felügyelete alatt, és bepörgött. Ha nemcsak rég voltál otthon, hanem esetleg a szokottnál hosszabb ideje nem is hívtad, akkor azért is. Rengeteg olyan kérdés van itt, amiben a kérdező arról panaszkodik, hogy az anyja elvárja a látogatást/hívást, és ha nem a neki megfelelő gyakorisággal történik, akkor passzívagresszívan cirkuszol, bezzeg ő nem emelné meg sem a fenekét, sem a telefont. Tipikus jelenség. Ha szerencséd van, idővel megszokja, hogy van külön életed. És igen, lehet hogy benne van a viselkedésében a menopauza.

Bunkóság, hogy nem válaszol, ha te csinálnád ezt, gondolom jól lehordana. De mindegy, próbáld nem felvenni a viselkedését, főjön csak a levében.

Máskor esetleg próbáld ki, hogy nem azt kérdezed, mit akart, hanem azt, hogy minden rendben van-e. Lehet, hogy azt jobban veszi.

2023. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
0%
Talán hiányzol neki.
2023. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Az a bajja h nem kerested.

Es most ezerfele keppen probal hisztizni...


Ne foglalkozz vele, neked is van mar sajat eleted. Eld csak, neki is megkell talalnia most magat.

2023. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon hiányozhatok neki, ha azóta nem keres... :D

Szerintetek keressem én, vagy várjak még? Végülis ő nem írt nekem vissza. De egyébként meg tudom, hogy akárki lép, ő mindenképpen feljogosítva érzi magát arra, hogy itt neki kell a sértett félnek lennie.

2023. márc. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!