Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, zavar, ha csak ti nem...

Szülők, zavar, ha csak ti nem tudtok lakásönerőt/anyagi támogatást adni a gyerekeiteknek a környezetetekben?

Figyelt kérdés

A gyengébbek kedvéért: a kérdés nem az, kell-e egyáltalán adni, az offoló válaszokat jelentem.


Én szülők véleményére vagyok kíváncsi, ha nem spóroltatok a gyerekeiteknek, de azt látjátok, hogy a környezetetekben (pl.rokonok, kollegák, barátok, gyerekek barátainak szülei) a többség igen, tud adni segítséget a gyereknek az életkezdéshez, ez zavar titeket? Aggaszt, mit gondol a ti gyereketek emiatt rólatok?



2023. márc. 27. 12:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"frusztrált lehetsz a témában"


Szerintem az frusztrált, aki nem képes magára a kérdésre válaszolni, ahogy kértem, hanem nekiáll magyarázkodni, másokat szidni, kb. számon kérni, mert feltettem egy kérdést 😄

2023. márc. 27. 15:37
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal higy kétszer is elmondod higy a "gyengébbek kedvéért" az nagyon lekezelő a válaszolni akarókkal.
2023. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"az nagyon lekezelő a válaszolni akarókkal"


Az nem lekezelő, hogy tisztában vagyok vele, hogy a többség úgysem tud értelmezni egy kérdést, hiszen mint látszik, nem is sikerült.


Ahogy most neked sem, senki nem kíváncsi rá, lekezelő vagyok-e szerinted, szimplán feltettem egy kérdést, ha nem rólad szól, nem te vagy a témában érintett, nem tudsz rà választ adni, miért írsz ide tök más dolgok kapcsán?


Miért jó szétoffolni mások kérdését?

2023. márc. 27. 16:03
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod higy nem vagy érintett? De az higy előre leírnod hogy a gyengébbek kedvéért az akkor is lekezelő.
2023. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
* vagyok
2023. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha érintett vagy, akkor válaszoljál magára a kérdésre, és kész, ennyi. Minek mellé magyarázni, okoskodni, számon kérni?
2023. márc. 27. 16:17
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb a fél ország kellemetlenül érezhetné magát ha mindenki ugy nézné a dolgokat hogy de hát a másik tudott mi nem.
2023. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem aggaszt súlyosan, de zavar azért és jelenleg azon iparkodunk, hogy tudjunk nekik adni legalább egy masszív önerőt. Nem fogom felhúzni magam a diófára, ha nem sikerül, de nem tudok azonosulni ezzel az álszentkedéssel sem, hogy legalább megdolgozik érte, ha nem kapja meg. Az ismerősi körömben vannak páran, akik kaptak lakást, töredékük az, aki nem élt a lehetőséggel, és nem bánt vele felelősségteljesen. Nem értek miért kell azzal ámítania bárkinek magát, hogy majd legalább jól megtanulja a gyerek hogy boldoguljon a gyerek. Valójában mindkét esetben megtanulja, csak az ingatlannal induló egy utcahosszal előrébb jár.


Abban nem hiszek hogy a gyerek rosszat gondol rólam. Én sem kaptam ingatlant, és elntudtam indulni. De! Jobb lett volna, ha tudtak volna adni. Sokkal könnyebb minden.


Gondolom a gyerektopik kérdése ihletett meg, ott is ugyanezt írtam:-)

2023. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nagyon bunkó a stílusod. Amúgy meg, miért nem beszéled ezt meg a barátaiddal, ismerőseiddel. Frusztrált egy idióta picsa lehetsz.
2023. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!