Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám túlságosan mindenben...

Apám túlságosan mindenben korlátoz, nem lehetnek önálló szabad döntéseim 18 évesen. Ez nagyon zavar. Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Mindig azt hajtogatja ,hogy tanuljak tanuljak, pedig négyes körüli az átlagom aztán itthon is ha valakivel beszélgetek telefonon, hallgatózik mindig az ajtónál hallgatja mit/kivel beszélek. Annyira idegesítő, mindenbe beleköt és szeret folyton a sarkamban lenni. Mindig kiabál velem. Néha aranyos is tud lenni de csak tényleg ritkán. állandóan büntetéssel fenyeget ,hogy megver vagy hogy életre elveszi a telefonomat. Mondja hogy semmitérő vagyok stb. Nem bízik bennem.

Telefonomat is csak ritkán adja oda. Suliba se vihetem a telefonomat soha pedig oda néha kéri a tanár hogy vigyük és nem tudom megcsinálni a feladatot se így amit kéne mert nincs telóm. Már 1 éve ez megy, előtte azért rendesebb volt apukám de mostanában sajnos nagyon bekattant.

Meg a kapcsolataimban is mindenki le akar rólam mondani azzal az ürüggyel hogy jobbat érdemlek nála, sztem ennél a obbat érdemelsz dumánál nincs szánalmasabb.!

Suliban is mindenki gúnyolódik rajtam, nem bírom már. Kikészültem.

Lassan gyógyszereznem kéne magam és innom kéne, máshogy nem bírom lassan.



2023. márc. 29. 06:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert engeded, nem kezdesz önállósodni.
2023. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

A kedves kérdezőnk üzenete:


Hülye f...sz.

2023. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

18 vagy. A tanulmányi átlagod alapján okos is. Húzd ki érettségiig és válassz ki egy fasza kis egyetemet (ne a közelbe lehetőleg) és menj koliba.

Szerencsére mivel nagykorú vagy ezért apád nem tud semmi egyetemi dolgodba beleszólni.

Ha nem támogatja az egyetemi tanulmányaid, már beiratkozás előtt el tudsz kezdeni diákmunkát keresni abban a városban ahol tanulni fogsz. Igaz kissé szűkös lesz így az anyagi kereted, de legalább nem vagy bekorlátozva.


Suliba gúnyolodnak rajtad szintén, húzd ki az érettségiig, nehéz tudom.

Egyetemen/ munkahelyen teljesen más lesz a légkör.

Az is lehet ha olyan helyen tanulsz tovább senki nem is fog ismerni. Szinte full új életet kezdhetsz.

2023. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!