Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, egy, ilyen anyával?

Mit tegyek, egy, ilyen anyával?

Figyelt kérdés
Anyám gyűlölködő, utálja a vőlegényemet. Azóta teljesen elfordult tőlem, ha írok is, valami olyat reagál ami miatt inkább válaszolni sincs kedvem neki, mert mindenért, csak a negativitást kapom tőle. Elvileg segített volna a lakásvásárlásban, gyakorlatilag vett volna egy lakást, most ezt az egészet visszavonta tőlem. Azt mondta éljem csak az életem, kiszállt belőle.Nem tudom mi a jó megoldás.

2023. ápr. 7. 08:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Mire, mi a megoldás?


Arra kell megoldás, hogy utálja a vőlegényedet vagy arra, hogy nem vesz neked lakást?

2023. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha kiszállt az életedből, akkor ez a megoldás. Éli ő is az övét, te is a tiédet. Ha mindig is ilyen ígérgetős majd azt be nem tartó volt, nem lehetett akkora meglepetés, hogy most is ezt tette. Mert ha tényleg nárcisztikus, akkor mindig is az volt, tudtad, hogy így lesz. Vagy ki a nárci a történetben? Amúgy mit mond, miért gyűlöli a vőlegényt? Mert ha csak az van, hogy látja, a pasi csak kihasznál téged, akkor egész más a történet. Még mi jellemző rá a nárcizmusból?
2023. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Javítsak a vele való kapcsolatomon? Mondjuk azt akarná, hogy ne legyek a párommal.
2023. ápr. 7. 09:03
 4/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy erőszakosággal ér el mindent. Naponta írt nekem, érzelmileg zsarolt, hogy hogy viselkedhetek így egy anyával. Családi eseményekre nem akarta, hogy menjen a párom. Tesóm párját sem szívleli. Soha egyszer sem rá sem kérdezett, hogy van a párom, nem tekinti családtagnak.
2023. ápr. 7. 09:06
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
De mit mond, miért?
2023. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mert nincs végzettsége, ami neki megfelel. Illetve szerinte irányit. Exemet sem kedvelte. Illetve, amikor elment a párom családi eseményre, kétszer volt ilyem, hozzá sem szólt, csak magáról beszélt.
2023. ápr. 7. 09:09
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem érdekli hogy van, az érdekli velem mi van.Adott színházjegyet amit nekem vett, vissza kell adjam neki.
2023. ápr. 7. 09:15
 8/27 A kérdező kommentje:
Normális szövegre fűzött mondatokkal szeretnék választ.
2023. ápr. 7. 09:26
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus pénzzel zsaroló méregző szülő. Én nem hagynám magam megvesztegetni csak azért hogy neki tetsző életet éljek. Nem irányíthatja mások életét és ezt nem tudja elviselni. Nem bírom az ilyen embereket. Testvérem anyósa is ilyen, pénzt ajánl fogyásért, autót ha elviheti az unokát egyedül messzire felvágni vele stb.

Az ilyen embernek sose lesz elég jó a párod mert neki az a fontos hogy neki maradj a manipulálható katonája. Kiélheti rajtad a kontrollmániáját.

Én biztos nem dilemmáznék. Megmondanám hogy köszönöm az észrevételeit de én úgy döntöttem hogy a Pistivel maradok. Ha kíváncsi ránk akkor tudja a számunkat, ha nem akkor viszlát.

2023. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyik párom sem felelt meg neki. Kiakadt azon, hogy azt mondta az ex egyszer, hogy együtt könnyebb. Ráfogta akkor, hogy kihasznál. Azt sem akarja, hogy gyerekem legyen. Azt mondta, hagyja, rontsam el az életem.
2023. ápr. 7. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!