Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám és a párja között...

Édesanyám és a párja között egyre komolyabb a kapcsolat, ő mégis folyamatosan hazudik neki. Ilyen esetben te szólnál a párjának?

Figyelt kérdés

8 hónapja ismerkedtek meg. Nagyon rendes ember és úgy tűnik, tényleg szereti anyát, ezért is rossz ezt látni, ráadásul anya sokszor inkább minket tüntet fel rossz színben, nehogy kiderüljön az igazság.

Lassacskán az összeköltözést tervezik, de még most is hazudik neki.

Ilyen esetben mi lennea jó döntés? Minél kevésbé belefolyni és anyával együtt hazudni vagy kitálalni a minket is érintő dolgokról?


2023. máj. 8. 09:02
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
91%
Már ha a "rendes ember" nem alakhatásért állt össze a nővel....
2023. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
96%
Anyámnak megmondanám, hogy vagy tisztázza a dolgokat, vagy én fogom. Ha nem tisztázza tisztázom én.
2023. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
74%
Anyád pókja hol lakik? Szépen költöztesse oda a ténsasszonyt, te meg rakjál ki mindenkit a házadból.
2023. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
96%
Én eleve nem hallgattam volna eddig sem. Amikor előttem beszéltek volna arról, hogy hitel meg átépítés, akkor szóltam volna rögtön, hogy én tulajdonosként nem járulok hozzá semmilyen beruházáshoz. Az egyik gyerek kitúrása a szobájából már csak a csúcs. Anyád megkért, hogy támogasd a hazugságát? Mi oka volt hazudni? Elhagyná a pasi, nem az övé lenne a ház?
2023. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

15 éve kötöttük az eltartásit, akkor költöztünk a párommal vissza mamához, mert ápolásra szorult. Akkor anya még egy előző párjánál lakott, de két pasi között mindig mamánál volt. Egyik féltesóm sem él velünk, ezt nem tudom, hol olvastad 8-as. Az édesanyám, a férjem, 3 gyermekünk és én lakunk a házban. Mama 3 éve halt meg.

Anya soha nem ad pontos választ, ha kérdezem. Hol azt mondja, hogy elhagyná, hol azt, hogy nem akarja annyira kiadni magát, hol azt, hogy ezekhez semmi köze. Az is igaz, hogy sok dologban nem hazudik, csak a párja gondolja valahogy az adott dolgot, ő pedig meghagyja abban a hitben.

Fogalmam sincs, az eddigi kapcsolataiban milyen volt, mert ez a férfi az első, akit diplomáciai látogatásokon túl is szoktam látni. A férjem szerint valószínűleg csak ezért tartanak rövid ideig a kapcsolatai.

2023. máj. 8. 10:40
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
Ha a ház a tiéd, nem költözhet a pasi az engedélyed nélkül! Neked kell dönteni. És miben hazudik? Meg egy párnak külön szoba? Ez már red flag.
2023. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%
Közöld velük és föleg a pasival hogy tiéd a ház és nem engeded az összeköltözést sem a ház beruházást de minél hamarabb
2023. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
94%
Neked férjezett, háromgyerekes anyaként mért természetes, hogy egy idegen beköltözik mellétek?
2023. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, az utolsó kommented alapján teljesen más a helyzet, mint amit eddig felvázoltál, vagy legalábbis amit eddig tudni lehetett.


Ezek szerint van egy férjed, 3 gyereked és egy eltartási szerződés alapján megszerzett házad 100%-ban saját tulajdonjoggal, ahol anyukád szivességi lakáshasználó.


Mégis mi jogon rendezkedik anyukád ott? Mi jogon akarja a Te gyerekeidet összerakni egy szobába, mi jogon akar ott átalaktásokat végezni és ehhez hitelt felvenni?

2023. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
6%
Két felnőtt ember, úgy is az lennne, hogy miért akarsz belekavarni, majd magától észreveszi.
2023. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!