Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekeitől...

Elvált szülők gyerekeitől kérdezem: Mennyire kellemetlen érzés neked az, amikor a téged elhagyó szülőt látod az utcán új párjával, egymással nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Miközben a veled maradó szülőddel meg csapnivaló házasságban éltek. Irigyled kicsit ilyenkor, vagy dühös vagy rá, vagy semmilyen érzelemmel nem vagy iránta?


Engem nem érint a dolog, csak kíváncsi vagyok.


2023. máj. 9. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Annyiban zavart, hogy engem lesz4rt. Az új kapcsolata, új gyerekei voltak csak.

Én mintha nem is léteztem volna. Egy ideig próbáltam tartani a kapcsolatot de feladtam. Az új gyerekei azt se tudják hogy van 2 féltestvérük.

2023. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Hogy tug egy nő olyan pasival lenni és gyereket szülni neki, akiről tudja, hogy így bánik a gyerekével? Költői kérdés.
2023. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én érintett vagyok. Szántam apám új nőjét, amiért olyan hülye hogy bedől t a faternak, mert tudtam hogy kb két hónap múlva már másba lesz "szerelmes". világéletében nagy ku.rvapecér volt az öreg. 11 féltestvérem van.. mindet hagyta a búsba miután felcsinálta az aktuális nőt. Azt se éltem meg tragédiának mikor lelépett az öreg, megkönnyebbülés volt (anyám öt és fél éves korom után baszta ki) emlékszer rá hogy szeretett bántani engem, meg a tesómat is az "apám". A tesómnak a karjába szeretett belemarni, mert élvezte hogy sír.
2023. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Na hát ha kíváncsi vagy, ennél cifrább "viszonyról" mesélek...

Én elvált szülők gyermeke vagyok, csak nem úgy... Anyám is elvált az első férjétől, apám is az első feleségétől. Én vagyok közös gyerek, anyámnak van egy lánya, apámnak két lánya az előző házasságából. Anyám felőli testvérem annyira nem volt megbékélve apámmal tiniként/fiatal felnőttként. Nem volt nagyon rossz a viszonyuk, de jó sem, oka az volt, hogy merőben más emberek. Azonban az, hogy apámat meg anyámat együtt látta, hát az teljességgel hidegen hagyta gyerekként is meg felnőttként is. Másik két nővérem is így volt ezzel. Apám meg anyám előző férje enyhén szólva sem voltak jóban egymással a kezdetben, de a gyerek miatt igyekeztek disztingválni, anyám előző férje kicsit ivós volt (sokszor nagyon), mikor leszokott teljesen az alkoholról, akkor kibékültek apámmal és nem volt közöttük semmilyen konfliktus, anyám viszont a kezdetektől jóban volt apám előző feleségével és apám két lánya is, már gyermekként is jóban volt anyámmal, egyáltalán nem zavarta őket a kapcsolatuk. Fura egy család ez, mert mindannyian jóban vagyunk egymással, apám, anyám előző férjével, anyám, apám előző feleségével (és annak mostani férjével), én is jóban vagyok velük, sokszor nyaraltak nálunk, mi is náluk, ha nővéremnek születésnapja volt, az apja megvolt hívva, együtt tartottuk a születésnapot. Másik két nővérem anyja és annak férje többször is nálunk töltötték a karácsonyt stb. Úgyhogy szerintem ez intelligencia kérdése csupán. Pedig nem volt ez egy ilyen sima válás egyiknél sem, hogy "hát nincs nagy gond csak mégsem tudunk jól működni együtt". Anyám előző férje irgalmatlan módon ivott és hülye is volt, ha ivott, ez volt a válás oka, apám előző felesége megcsalta, azért váltak el.

A legjobban az unokák jártak, mert több mama és több papa jut mindegyikre! :)

2023. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindkét szülőm magához jobban illő párt választott, és szeretem mindkét nevelőszülőmet.
2023. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért váltak el, mert két toxik seg*fej voltak egymással és a gyerekeikkel is. Milyen érzés volt új emberekkel látni őket? Őszintén lexarom, amíg nekik jó. :D Anyám ugyanolyan szemétláda maradt az új kapcsolataiban is, apám változott valamennyit. Jó irányba.
2023. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Felnőtt ember, ha elvált örökre egyedül kell amradnia?
2023. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
86%
Nekem az unokatestvéreimmel volt ilyen. Azt tudom hogy ők próbáltak pozitívan hozzáálni a dologhoz és egészen megkedvelték anyukájuk meg apukájuk új párját is.
2023. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es dehogyis, az ő döntése. Ettől még lehet, hogy ez a gyerekéből valamilyen érzést vált ki, de lehet, hogy hidegen hagyja őt. Az is lehet, hogy mindenki megkedveli egymást, az is lehet, hogy nem. Én most csak a gyerek szemszögéből kérdezem, hogy ki milyen módon élte ezt meg.
2023. máj. 9. 21:30
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát, ha amiatt az új kapcsolat miatt hagyott el, akkor rohadjon meg.
2023. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!