Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekeitől...

Elvált szülők gyerekeitől kérdezem: Mennyire kellemetlen érzés neked az, amikor a téged elhagyó szülőt látod az utcán új párjával, egymással nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Miközben a veled maradó szülőddel meg csapnivaló házasságban éltek. Irigyled kicsit ilyenkor, vagy dühös vagy rá, vagy semmilyen érzelemmel nem vagy iránta?


Engem nem érint a dolog, csak kíváncsi vagyok.


2023. máj. 9. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az bántott, hogy onnantól kezdve az új nő, meg a gyerekei voltak A CSALÁD, én meg jó nagy ívben le se..., mintha nem is léteznék.


Oké, anyámmal szakítsa meg a kapcsolatot, persze, szétmentek, oké, de az előző házasságából született gyereket mér kell eldobni egy punciért? Ja, mert már nem fontos?


Kösz.

2023. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ez az átlag, előző. Szomszédasszony ugyanígy járt: ő le se tojta volna ha hozzá se szól a pali, de amint egy volt az új pina, a gyrekeit is elfelejtette a csávó. előtte meg őrjöngött hogy milyen ruhában léphet az utcára a szomszédasszony. Mert ő féltékeny ha miniszoknya, rövidujjú, fehér, vagy piros cucc van rajta... Két hónap volt a válás után a csávónak hogy ne is létezzem az előző családja, szart a gyerekekre.
2023. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, tisztában vagyok vele, hogy ez az átlag, de attól még szrul esik.
2023. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszem. Szar rájönni mennyire hulladék az apád. Magamról tudom.
2023. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A normális az lenne, hogy a válás után ne az legyen, hogy a szülő "elhagyja" a gyerekét és többet rá se néz! A válásnak nem kellene automatikusan az elhagyást jelenteni. Válás után is lehetne normálisan foglalkozni a gyerekkel (odafigyelni az igényeire lelki és fizikai értelemben is), csak az a gond, hogy ezt sokan nem teszik meg.

Ez egyébként intelligencia kérdése, és hogy kinek mekkora az egója (csak saját maga érdekli de a gyereke érzései nem).

Pozitív példa Stohl András akinél sikerült megvalósítani a normális törődést válás után is. El is mondta (link: 24:30-tól) hogy a születésnapján a volt feleségei, a jelenlegi felesége és az összes gyereke (5) is jelen vannak és tudnak normálisan együtt ünnepelni. Na ez az amit az emberek többsége intelligencia hiányában nem tud megvalósítani.


https://www.youtube.com/watch?v=Hujvch3Iby8

2023. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim felnőtt koromban váltak el csak húgom volt kicsi, és tanulási zavaros. Nem lett volna bajom apám új nőjével, ha nem sz.rtak volna le minket teljesen, bezzeg a nő 3 kisgyerekét pátyolgatta apám. Egy idő után fel sem hívott, semmi nem érdekelte ami velünk kapcsolatos. Szóval alapból nem utáltam volna, de tettek róla.
2023. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan érzés, mint amikor majd téged lát a barátoddal/barátnőddel szerelemben sétálni az utca másik oldalán az a szülő, aki téged, titeket elhagyott.
2023. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!