Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megvesztek mindent,...

Szülők! Ti megvesztek mindent, amit aki gyermeketek kicsi szíve kíván? 😊

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Az én fiamnak teljesen reális kívánságai vannak, úgyhogy sok mindent megkap. Mondjuk vigyáz is nagyon mindenre.
2023. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Rising Phoenix ***** válasza:
79%

Még egy idevágó szösszenet: néha apróságokat sem veszek meg. Okkal. Óvodás volt a fiam, vásárolni mentünk. Alapvetően mindig jól viselkedett a boltban, nem szaladgált el, nem hisztizett, nem rombolta le a fél üzletet míg én válogattam. (Sok ilyet látni manapság, hogy a gyerek tornádóként söpör végig a bolton, míg anyuci shoppingol). Akkor egy alkalommal, nem tudom mi jött rá, valami démon szállta meg, de nem lehetett bírni vele. Elszaladt, elbújt, teljesen kifordult magából. Nagy nehezen összeszedtem és szép csendben, hogy azért ne alázzam le mindenki előtt, megbeszéltem vele, hogy ezt legközelebb nagyon nem így kéne. Ezután beálltunk a kasszához, ahol a drága gyermek rögtön igényelt egy kinder tojást. Mondtam, neki, hogy sajnos az előbbi viselkedését nem tudom ezzel díjazni. Kilépve az üzletből, azzal szembesültem, hogy a sorban mögöttem álló hölgy nyújtja át a gyerekemnek a kinder tojást. Köpni nyelni nem tudtam. Nagy szerénykedve közölte, hogy hát ő megsajnálta a gyereket, mert olyan szépen kérte azt a csokit. El kellett magyarázzam a nőnek, hogy

1. ha én nevelési célzattal nem jutalmazom a neveletlen viselkedést, akkor azt neki nincs joga felülírni

2. Akkor lennék szar anya, ha hagynám, hogy a 3éves gyerekem elfogadjon egy random idegentől egy csokit az utcán

3. Most akkor magyarázza el ő a gyereknek, hogy nem én vagyok a mumus, amiért most kiveszem a kezéből a csokit és (nem vágom hozzá a kedves nénihez) visszaadom

2023. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Rising Phoenix ***** válasza:
67%
Ja és egy évvel később kiderült, hogy a kedves néni az egyik helyi magánóvoda vezetője.
2023. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Az életbe se kap meg mindent...
2023. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2023. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Mi az minden? Szülinapra vagy névnapra vagy karácsonyi kívánság? Igen megkapja amit szeretne mert soha nem kiván lehetetlen vagy túl drága dolgot.

Vagy egy doboz smartis a boltból néha igen megkapja.

2023. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

1 nincs az a penz ami eleg lenne

2 nem jo jellemformalo ha mondent megkap a gyerek

2023. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Normális határokon belül igen, de ami irreális kívánság, azt természetesen nem kapja meg.
2023. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Ésszerű kereteken belül igen
2023. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
25%
Persze, az én kicsi szívem mindent megérdemel💋
2023. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!