Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj apámnak, hogy én is...

Miért baj apámnak, hogy én is rákaptam az erős paprika evésre?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja ez erős neked, ne egyél, azt közbe meg előttem tömi be a paprikát. El is dugja hogy ne tudjak enni. Minden más téren is ezt csinálja semmit nem akar megengedni mindig azt mondja gyerek vagyok ehhez és ehhez a dologhoz még, aztán közben 18 éves vagyok. Azt mondja hogy csak a tanulással foglalkozzak, meg a munkával. Ilyeneket is mond mindig hogy a szerelemhez is gyerek vagyok még meg a piához,cigihez. Ezeket is titokban kell csinálnom. Meg a barátommal is csak titokban talizhatok mert apám nem engedné hogy el menjek egyedül talizni bárkivel is.

Nagyon idegesítő a viselkedése. Mit lehetne vele kezdeni? Anyám meg mint egy pincsi kutyus mindenbe hallgat rá. Mindig igazat ad neki.



2023. máj. 16. 09:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el tőlük! Akkor úgy élhetsz, ahogy akarsz.
2023. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
Igen, cigizz, piálj csak titokban. Aztán majd átkozod a pillanatot, amikor rászoktál a cigire.
2023. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Azért baj neki, mert ő szereti és te megeszed előle.

Egy sz4ros paprikát nem tud megenni, hogy ne vennéd ki a szájából.

2023. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem veszem ki a szájából van itthon egy csomó paprika. Ő is eszik és én is eszek csak tőlem meg elveszi pedig neki is van elég.
2023. máj. 16. 09:52
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés kiírásosába ítélve: mert agyilag valóban gyerek vagy.
2023. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
egy paprika azért nem annyira nagy tétel.
2023. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
5/ de nagyon szar nekem már hogy mindeni beleszól az életembe és nem érvényesülhetek.
2023. máj. 16. 09:54
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
És arra az a a megoldás hogy a neten nyávogsz, mert nem hagynak piálni, bagózni, meg talcsizni a barikkal? Növessz agyat, és siránkozás helyett a való életben oldd meg. Komolyan életed nyűge az a paprika? 18 éves vagy, de nyolc éves a gondolkodásod.
2023. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De hogy oldjam meg? Nem tudom sajnos megoldani.
2023. máj. 16. 09:58
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Veszel magadnak paprikát
2023. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!