Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van esetleg joghurtos-paradics...

Van esetleg joghurtos-paradicsomos-paprikás alapú pác receptetek? A neten,sajnos még csak hasonlót sem találtam. Ehhez a trióhoz milyen fűszerek mennének?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 11:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%
Mihez kell a recept? A joghurt, paradicsom, paprika összekeveréséhez?
2023. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez eléggé mediterrán - görög, török, olasz jellegünek tünik nekem. Ehhez feltétlen járna fokhagyma, (só, bors alap), ehhez még esetleg menta, vagy bazsalikum. Több mindent nem tennék bele, mert eltünnek az alapízek. Viszont a füszerekkel nem spórolnék, jobb, ha intenzívebb íze van az egésznek.
2023. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

1-es/3-as: szerintem veletek van baj, vagy fogalmatok sincs a fözésröl, pácolásról!

A kérdezö ezekhet FÜSZEREKET kérdezett, nem azt, hogy ezeket hogy kell össuekeverni! Ugyanis a pácokba a fö összetevök/hordozók mellett füszereket is kell használni, csak együttesen fejtik ki azt a hatást, amiért érdemes/szokás használni!

2023. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
#5: fúha, a fűszerezés az aztán valóban rakétatudomány és tényleg nincs legalább 1 millió joghurtos pácrecept a neten
2023. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Fel kel szeletelni a paradicsomot,paprikát oregánót,bazsalikomot raksz bele meg olibaolajat összekevered és kész.
2023. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Paradicsom,fűszerpaprika könnyen ég a tárcsán.
2023. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
5-ös: nem salátát akar készíteni a kérdezö, hanem pácot!
2023. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
bazsalikom, rozmaring, vöröshagyma, fokhagyma, kakukkfű, oregánó
2023. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

6. Ez igaz, de számos joghurtos pác van mégis, amelybe paradicsom, paprika is kerül. Olyant nem találtam én sem, amelyikben ez a kettő egyszerre megtalálható.


Milyen húst pácolnál vele? Madarat, sertést, marhát, bárányt, egyebet?

Nem szabad túlkomplikáni, mert akkor csak rontasz rajta. Én nem ragaszkodnék recepthez. Sokat főzök, finom lesz mások szerint is. Amikor kérdezik, mit esznek, nem tudom. Persze az olyan megszokott dolgoknál, ahol nem ötletelek, felismerik hogy pörkölt, lecsó, tökfőzelék stb.

Hagyatkozz szerintem a hangulatodra, ízlésedre, kedvedre. A minap olyan falatkát tettek elém, ami egy köményes kenyérből, valami majonézre emlékeztető masszából, szardella darabkából ált, és egy szem málna is volt rajta. Nekem meghökkentő kombináció, de finom volt.

Ha meghökkentő és finom lesz, akkor nem mindegy, mások mit hogyan készítenek?

2023. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagyma port szoktam beletenni mert az nem darabos és jobban el lehet keverni.


Joghurt

2 evőkanál sűri pari

1 teáskanál piros paprika

mokkáskanál füstölt piros paprika

fokhagyma por

bors

3-4 evőkanál olajjal kikeverem és ráöntöm a húsra. Éjszakát benne pácolódik.

elbírja még a majonézt is

2023. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!