Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól ne terheljük...

Hány éves kortól ne terheljük a szüleinket a bajainkkal?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 19:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miylen gondok pontosan, mennyire megoldhatatlanok egyedül stb.
2023. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám akárhány éves korukban fordulhatnak majd a gyerekeim a gondjaikkal. Ki hallgassa meg őket, ki próbáljon segíteni nekik, ha nem a szüleik?
2023. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
18-tól. Felnőtt ember vagy, oldd meg a problémáidat. Amúgy se érdekel igazából senkit. Mindnkeinek megvannak a maga gondjai.
2023. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mai napig kapok kvártélyt-kosztot-támogatást, ha kérem, de azért kb. serdülőkorom óta ha tehetem, nem kérem. Toxikus maszkulinitás vagy mi. Jó a hátország, de azért megoldom magamnak a dolgaim, amíg csak tehetem.
2023. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális szülő sose fogja tehetnek érezni...
2023. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
#6 vagyok: Elárulja valaki, hogy miért lettem lepontozva? A szüleim mindig is magasról sz.rtak a problémáimra, volt, hogy konkrétan ki lett jelentve, hogy nem akarnak róla tudni. Annyi ostoba ember van itt, hogy hihetetlen.
2023. jún. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16-os, téged miért zavar ennyire, hogyan pontoznak? Sz*rd már le, ez egy anoním fórum.
2023. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Lelki dolgokal soha nem terheltem anyámat.

Ilyet inkább a barátnőmel beszéltem meg.

Anyagit szintén nem anyámal.azt is a barátaimal .

2023. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

16, én nagyon megértelek. Nálam a szüleim az utolsók közt vannak, akik bármi bajomról tudnak. Amikor sírva hívtam fel őket, hogy az autópályán belénk jöttek, apám csak ordibálni tudott velem, de ez csak egy a sok közül. Akkor már 29 voltam, hátul ült az egyéves kislányunk, épp szüleimtől mentünk haza.

Èn onnantól semmi gondot nem mondtam el (anyám sem különb egy fokkal sem).

Műtétet, elvesztett állást, szívinfarktust sem tudnak.

Mondjuk azért van hátulütője: Ugye így azt hiszik, nálunk minden csupa jó és habzsidőzsi, ezért mindenféle huszadrangú rokonokat pátyolgatnak, anyagilag is.

2023. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizalmi kapcsolatod van a szülővel/rokonnal, akkor bármikor elmondhatod a bajaidat szerintem.
2023. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!