Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztelet a kivételnek, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelet a kivételnek, de a mi generációnk már nem tesz annyit egy kapcsolatért, mint a szüleinké nem?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik nagyjából a húszas éveiket tapossák. Talán ez a társkeresők, meg az ilyen hülyeségek mint badoo, twoo meg tinder és ehhez hasonló mobil appoknak köszönhető.

Nincs nő aki ne tudna néhány órán belül szexpartnert találni magának, vagy egy laza kapcsolatot, vagy igazából bármit, akár többet is... Kb minden napra letudna szervezni 1-2 randit. És nincs férfi se, aki ha ad magára, és megnyerő a stílusa ne találna magának legalább egy kalandot néhány napod belül.


Talán ezek miatt tartunk ott ahol, én úgy érzem egyáltalán nem tesz annyit a többség egy kapcsolatért amennyit kellene. Lazán veszik, szeretlek, de majd lesz más, nem dől össze a világ, ha eltűnnél az életemből...

Mondom tisztelet a kivételnek, de ez a saját tapasztalatom.


2014. okt. 24. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A mai generáció még szeretni se tud... az embereket csak kihasználják érzelmileg hogy "Jó kipróbállak megnézem milyen veled" aztán rájön utána hogy nem okés és nem küzd azért hogy jobb legyen.. nincs már igazi szerelem.
2014. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

igen sajnos

és

ő már 1932 előre látta:

[link]

2014. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért dőlne össze a világ, ha véget ér egy kapcsolat...?


Szüleink generációjában is voltak szakítások, válások, nem tudom miről beszélsz. Anyámnak is volt apám előtt is minimum egy biztos akiről mesélt és utána is néhány barátja, mielőtt összejött a jelenlegi élettársával. Előtte, még régebben meg maximum kötelességből / kényszerből maradtak együtt az emberek örökké.

2014. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a régebbi generációk sem tettek túl sokat egy kapcsolatért – tisztelet a kivételnek -, a többség egyszerűen csak passzívan élt a házasságában, mert sokkal komplikáltabb lett volna váltani (ha csak nem lehetetlen). Most legalább sokkal könnyebb kilépni egy kapcsolatból, ha az nem akar működni. Mondjuk a legtöbben ki is lépnek, ha csak a legkisebb gond is van...
2014. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, nem kötelező egy ember mellett ragadni!

De senkit nem tisztelünk már annyira, nem járunk annyira a kedvébe, nem akarjuk minden áron megtartani. Nem érezzük magunkat szerencsésnek, hogy ő az enyém csak is az enyém, hihetetlen hogy ez a lány/pasi velem akar lenni.

1000ből kb 1 ilyen ember van!

Nincsenek meg azok a kötősék, amiket talán a 21. század okozott, az internet, jobban válogatunk, szortírozunk, a legtökéletesebbet keressük, és talán azt is kiszórjuk a rostán, aki az igazi lett volna, kedves 3. hozzászóló. De mondom tisztelet a kivételnek

2014. okt. 24. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
+ A megnyerő stílus mellé nem árt még az 50-es kar vagy jó sok pénz.
2014. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindig ilyen volt és ilyen is lesz.

Majd amikor az ember családot szeretne komolyan, akkor tart ki egy ember mellett.

Én is 24 éves nőként örülnék, ha már megtaláltam volna a párom, de sok csalódáson át kell hozzá esnünk, azáltal leszünk azok akik, úgy ismerjük ki a másikat, úgy becsüljük meg stb (4 sráccal és egy kapcsolattal a hátam mögött).

2014. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én valaha tudtam szeretni, de úgy igazán, beledöglősen. A mai lányok miatt ez már teljesen kihúnyt bennem. Ők az érzelmek nagymesterei, az övék az utolsó szó, ők azok, akik kiválasztják a párjukat, ez az ő felelősségük, és az ő hibás működésük miatt tartunk itt. Szépen lassan kiölik a fiatal férfiakból a kezdeményezést, az udvarlást, azt, hogy férfinak érezzék magukat egy nő mellett. Ma már én sem tennék sokmindent egy nőért, mint 20 évesen, rájöttem, milyenek is, nem angyalok. NEM ÉRNEK ANNYIT. SZINTE SEMENNYIT: MERT MÁR NEM NŐK, CSAK NŐNEMŰEK. 24/F
2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 26. Középiskolát végigszenvedtem a csajokkal akik tetszettek nekem, utána is volt 1-2 akit megismertem. Mind 1től 1ig lekoptatott. Pedig nem vagyok egy tipikus gyökér.


3 éve sz@rok rájuk magasról. Élem a saját életemet nők és szenvedések nélkül.


Utólag megjegyzem, hogy ez a 3 év boldogabb volt, mint előtte a sok felesleges kör futása.

2014. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így látom, bár nem tudom milyen volt régen. Még csak 20 éves lány vagyok de már előre félek mi lesz addigra mire majd én családot szeretnék, még normális komoly kapcsolatot se lehet találni, a korosztályom teljesen meg van bolondulva elvesztek az emberi értékek. Régen még jelentett valamit a szeretlek szó, ma már szinte semmit. Persze vannak kivételek de egyre kevesebben.
2014. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!