Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám folyamatosa...

Mit tegyek ha apám folyamatosan bánt az alakom miatt?

Figyelt kérdés
Nincs olyan reggel, hogy amikor a konyhában vagyok ne jönne oda és belecsípne az “úszógumimba” és szólna valamit hogy már megint híztam vagy fogynom kéne, meg erre fogja hogy 34 évesen még otthon élek, hogy ilyen nagy alkattal nem találok párt és unokája sem lesz neki emiatt, és van hogy eldugja az ételt amit veszek , ha édesség. Már többször szóltam miatta hogy nem bírom de nem áll le. Anya meg csak letudja annyival hogy jaj hagyjad már. Nem opció hogy elköltözzek, mert a nagymamám közösen gondozom anyával, és home officeban dolgozom, van saját lakásom ami ki van adva. Annak ellenére hogy a nagymamám gondozom azt is megkapom hogy mekkora ingyenélő vagyok a házukban, pedig az egész rezsit én fizetem a kiadott lakásból…Nem bírom már az egész napos sértő megjegyzéseket, reggel már szinte félek kimenni, hogy na ma milyen sértést kapok?

2023. jún. 10. 15:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetheted, hogy "ha ezt csinálod, akkor a jövőbeli kapcsolatunkra ez negatív hatással lehet, esetleg ha majd végleg elköltözöm, feléd se nézek többet, szóval hagyd abba.".
2023. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

#11 Így-így.


Apád válasza erre valószínűleg az lesz, hogy "Te most fenyegetsz/zsarolsz engem?!" - erre mehet az a válasz, hogy "Nem, csak vázoltam, hogy melyik döntésednek mi lesz a következménye."

2023. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem bírod a sértő megjegyzéseket. Pont azt csinálod.
2023. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
14%
#13 Wow, egy észlény. :) Mesélj, szerinted miben kellene megnyilvánulnia annak, hogy nem bírja tovább a sértéseket? Dobja fel egyből a pacskert? :D
2023. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
25%

Ha tényleg az apád megjegyzései szekálása lenne a világon a legnagyobb problémád akkor 34 éves fejjel meg kéne tudod oldani, de neeeem.

Majd mi a tízen, húszon éves fejjel megoldjuk a problémádat.

Hihetetlen!


Hogy tudtál eddig eléldegélni?

Minden most kezdődött el?

Mond meg apádnak, hogy azért vagy ekkora disznó(kinézet, viselkedés, étvágy) mert semmit nem akarsz az élettől és ami még örömöt okoz az a mértéktelen, esztelen zabálás és ezt addig akarod csinálni míg az utolsó kókusz golyó meg nem akad a torkodon.

2023. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
8%
Mondd inkább a Raffaello golyót ha azt jobban szereti, úgy könnyebben fog tudni azonosul az életcéloddal.
2023. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
6%

Aki ennyire vitte 34 éves korára az meg is érdemli, főleg ha még tenni sem tud ellen semmit önerőből önérdekébe.

Szerintem örülj neki, hogy nem veri ki belőled az összes suttyomban felzabált kókusz golyót amit a felesége(anyád) görgetett golyókra az APÁDNAK.

2023. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Jól van két pipás, most már abbahagyhatod a hülyeséged mantrázását. :)
2023. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
16%
Költözzön el a saját meglévő lakásába, "te észlény"! Hát te tényleg "észlény" vagy, ha ezt neked magyarázni kell, 14-es!
2023. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
7%
#19 A kérdésemre nem sikerült válaszolnod, te észlény. :)
2023. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!