Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám folyamatosa...

Mit tegyek ha apám folyamatosan bánt az alakom miatt?

Figyelt kérdés
Nincs olyan reggel, hogy amikor a konyhában vagyok ne jönne oda és belecsípne az “úszógumimba” és szólna valamit hogy már megint híztam vagy fogynom kéne, meg erre fogja hogy 34 évesen még otthon élek, hogy ilyen nagy alkattal nem találok párt és unokája sem lesz neki emiatt, és van hogy eldugja az ételt amit veszek , ha édesség. Már többször szóltam miatta hogy nem bírom de nem áll le. Anya meg csak letudja annyival hogy jaj hagyjad már. Nem opció hogy elköltözzek, mert a nagymamám közösen gondozom anyával, és home officeban dolgozom, van saját lakásom ami ki van adva. Annak ellenére hogy a nagymamám gondozom azt is megkapom hogy mekkora ingyenélő vagyok a házukban, pedig az egész rezsit én fizetem a kiadott lakásból…Nem bírom már az egész napos sértő megjegyzéseket, reggel már szinte félek kimenni, hogy na ma milyen sértést kapok?

2023. jún. 10. 15:57
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan áruld már el, hogy úgy mégis mért nem vagy hajlandó elköltözni?
2023. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Költözz
2023. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt hasonló, jelentem 160 centi és 51 kg voltam, tehát nem kifejezetten kövér.

Én csak annyit mondtam, hogy én nem tehetek róla, engem is bánt hogy az ő alkatát örököltem. Utána abbahagyta.

2023. jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit tegyél, hát költözz el. Odamész az albérlőhöz, hogy szerződés szerint hogy tudnak kiköltözni, aztán lelépsz. Mamád a szüleid dolga. Ennyi eszed nincs, ne is haragudj. Kinek megy az albérlők pénze?
2023. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
87%

Biztosan nem ápolnék senkit a saját életem rovására, legyen az nagyanyám vagy anyám.


Felejtős. Tegyen félre, hogy időskorára fogadhasson ápolót vagy bármi, de nem az én dolgom pelenkázni egy 80 éves embert.

2023. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
76%
35ös, félre se kell tenni, elég ha az ingatlanját és a nyugdíját odaadja az őt ápolónak.
2023. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Ez a gond:

„34 évesen még otthon élek”


Tűnj már el! Ha lehet, külföldre.

2023. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
33%
37! Én is itthon élek jelenleg 32 évesen, mert nem tudok lakást venni, se hitelt anélkül, hogy éhen ne döglenék. Persze itt mindenkinek ez a válasza mindenre, de egyáltalán nem olyan egyszerű. Az albérlet meg a fél fizetésemet vinné el kb. Egyeseknek miért fáj hogy valaki a szüleivel él, amíg nem tud lakást venni? Azért mert fáj a lelketeknek, hogy nem mindenkit gyűlölnek a szülei?
2023. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is hasonlóan abuzív környezetben nőttem fel és néhány évvel fialatabban is azt kell mondjam, hogy háttér ide vagy oda, de ha veled ennyi idősen is így lehet bánni és egyszer nem keversz le egy akkorát ennek a féregnek, hogy minimum egy hétig cseng a füle, és a nagyanyád körüli empatáskodásra(vagy ha jobban tetszik, az ápolására, ami nem mellesleg nem a te dolgod, mert nem a te szülőd) fogod, hogy nem mész, megérdemled, hogy lábtörlő legyél. Szar helyzet ide vagy oda, most is vannak szállást biztosító melók, még ha szarok is. Szerinted nincs ott akora hiány, hogy telibe leszarják, hogy mekkora vagy?

Bakker, egy lakást kiadsz, vagyis el is húznál valami szállásos melóra, még lenne tartalékod is az ottani fizun felül, mert ilyen bánásmód után egy ft-ot nem érdemelnek a bérleményből.

2023. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
#38 A kérdező leírta, hogy van egy lakása, ami ki van adva, mégsem költözik.
2023. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!