Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám folyamatosa...

Mit tegyek ha apám folyamatosan bánt az alakom miatt?

Figyelt kérdés
Nincs olyan reggel, hogy amikor a konyhában vagyok ne jönne oda és belecsípne az “úszógumimba” és szólna valamit hogy már megint híztam vagy fogynom kéne, meg erre fogja hogy 34 évesen még otthon élek, hogy ilyen nagy alkattal nem találok párt és unokája sem lesz neki emiatt, és van hogy eldugja az ételt amit veszek , ha édesség. Már többször szóltam miatta hogy nem bírom de nem áll le. Anya meg csak letudja annyival hogy jaj hagyjad már. Nem opció hogy elköltözzek, mert a nagymamám közösen gondozom anyával, és home officeban dolgozom, van saját lakásom ami ki van adva. Annak ellenére hogy a nagymamám gondozom azt is megkapom hogy mekkora ingyenélő vagyok a házukban, pedig az egész rezsit én fizetem a kiadott lakásból…Nem bírom már az egész napos sértő megjegyzéseket, reggel már szinte félek kimenni, hogy na ma milyen sértést kapok?

2023. jún. 10. 15:57
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Köszönöm a sok tanácsot. Tegnap megpróbáltam kiállni magamért, és megmondtam apának hogy ha még egy megjegyzést tesz a külsőmre vagy belecsíp a hájamba, akkor fizetheti a rezsit meg a mama gondozását a a nyugdíjából és itt hagyom őket. Lett egy hatalmas vita meg üvöltözött még anyának is hogy ez az ingyenélő dagadt kva hogy képzeli hogy kioktatom a saját házában.( nem is értem mert rengeteg mindenhez hozzájárulok, sőt szinte én tartok el mindenkit) De ma reggel nem szólt egy szót sem, kiváncsi vagyok így marad e.
2023. jún. 12. 12:07
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, kérdező! Viszont egy valamit előre mondok: jobb, ha most mondod apádnak, hogy "Fater, ez volt az utolsó, hogy hozzájárultam ehhez a háztartáshoz egy ft-ot is, mert tudom, úgysem fogod örökké moderálni magadat". Mert az ilyen csak ideig-óráig tartja magát, utána durran a szaros lufi.
2023. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
A lépés jó volt, de messze nem elég! Egy percet nem bírnék együtt élni, látszólag kiszolgáltatottan (pedig nem is) valakivel, aki úgy üvölt velem, mint egy utolsó ringyóval. El kell költöznöd. Semmi nem indokolja az ottlétedet.
2023. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
86%

"hogy ez az ingyenélő dagadt kva"


???????????


Mennék albérletbe aztán valahogy sosem akarnám felvenni ennek az alaknak a telefont és ha jönne a lakásomra, szépen a rendőröket hívnám, hogy vigyék el.

2023. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

44!

A francokat! Van saját lakása, albérlőket kitenni, beköltözni, család felé se nézni! Miért menjen ő albérletbe?

2023. jún. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!