Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám folyamatosa...

Mit tegyek ha apám folyamatosan bánt az alakom miatt?

Figyelt kérdés
Nincs olyan reggel, hogy amikor a konyhában vagyok ne jönne oda és belecsípne az “úszógumimba” és szólna valamit hogy már megint híztam vagy fogynom kéne, meg erre fogja hogy 34 évesen még otthon élek, hogy ilyen nagy alkattal nem találok párt és unokája sem lesz neki emiatt, és van hogy eldugja az ételt amit veszek , ha édesség. Már többször szóltam miatta hogy nem bírom de nem áll le. Anya meg csak letudja annyival hogy jaj hagyjad már. Nem opció hogy elköltözzek, mert a nagymamám közösen gondozom anyával, és home officeban dolgozom, van saját lakásom ami ki van adva. Annak ellenére hogy a nagymamám gondozom azt is megkapom hogy mekkora ingyenélő vagyok a házukban, pedig az egész rezsit én fizetem a kiadott lakásból…Nem bírom már az egész napos sértő megjegyzéseket, reggel már szinte félek kimenni, hogy na ma milyen sértést kapok?

2023. jún. 10. 15:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
csak nehogy apád házában pukkanj ki(a kokuszgolyótól) mert apád utánad meg a halálba és ott is szívatni fog, ott még keményebb lesz mert semmi nem fogja korlátozni: törvény, anyád, ...
2023. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
92%
#21 Téged hogy nem zártak még be az elmegyógyba?! :D Úristen...! :D Hová kell érted küldeni a munkatársakat? :D
2023. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
1%
XI. kertület, ha csaj vagy akkor megengedem, hogy azt csinálj velem amit akarsz, de csak sötétben és nem viszonzom.
2023. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

#23 Ha csak nem vagy XI. kerület kiterjedésű és nem foglalod el épp Budapest XI. kerületét, akkor kicsit pontosabb infó kellene ahhoz, hogy megtaláljalak. :)


"ha csaj vagy akkor megengedem, hogy azt csinálj velem amit akarsz" - egy ilyen felajánlás után hogy ne lennék csaj?! :D Hát persze, hogy csaj vagyok! :D

2023. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondolod, hogy akarom, hogy megtalálj?

Ha te megakarsz találni akkor neked kell rámenősebbnek lenned.

2023. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%

nem adoma világbajnok genetikámat csak úgy oda.

Dolgozz meg szépen érte.

2023. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
#25 Nem gondolom ezt, mert annyi eszed még talán neked is van, hogy ne add ki a lakcímedet idegeneknek. Bár ki tudja?! Mesélj, hogy működik ez nálatok, labilis elmeállapotúaknál?
2023. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
12%
#26 Jó :D Erről a Family Guy egyik része jut eszembe, amiben Peter vesz egy agyalágyult lovat és tenyészteni akarja, mert hogy az mekkora biznisz lesz :D
2023. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%
Én biztosan elköltöznék.Engem ne terrorizáljon senki.Ha viszont nem akarod ezt csinálni akkor te is csináld pont azt amit ő.Hátha észreveszi hogy ez nem jó.
2023. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
6 leírt mindent.
2023. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!