Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt olyan helyzet, amikor...

Volt olyan helyzet, amikor felemeltétek/ordítottatok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Volt sajnos. Anyám kezéből kiesett a telefonom amit akkor vettem meg 2 napja. Ideges voltam rá, de mikor láttam rajta hogy megbántottam és megbánta majdnem sírva fakadtam mekkora k.öcsög voltam vele. Azóta soha se volt olyan még ha fel is idegesített valamivel akkor se mutattam ki mert tudom hogy neki ezerszer jobban fog fájni mint nekem
2023. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 1x...

Egész gyerekkorom végigverte nevelőapám. Anyám vegignézte. Tűrtem egy szó nélkül. Kamasz koromban már nem vert, de bármit is csináltam, en voltam a szar. Hiába jártam suliba, nyelvvizsgáztam, dolgoztam, tettem le nem kevés pénzt nekik, mindig csak azt kaptam, ez kevés.


Csak tűrtem. Aztán 1x betellt a pohár. Ordítás, vita, csapkodás közepedte elköltöztem fél óra alatt.

2023. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem értem amikor a saját anyja vagy apja a gyereknek végig nézi azt ahogy bántva van a gyereke. Undorító...remélem az ilyenekre öregként rá se néznek majd.
2023. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok.

Kérdésre válaszolva: többször is volt. X ideig voltam a szülőknél aztán nagyszülőkhöz kerültem, ahol nem csak ők voltak.

Így visszaemlékezve volt hogy kiakadtam gyerekként és hergeltek.. felnőtt emberek hergeltek egy gyereket többször is egyébként. Dühkitöréseim voltak, olyanokat csináltam amit szégyellek, hiába voltam gyerek.

Aztán egyre értelmesebb lettem. De be kell valljam volt hogy a mostoha húgomat ugyanúgy hergeltem kamaszon, mint akik engem gyerekként. Ezt már nagyon bánom. Később még 18 évesen is otthon éltem és már csak párszor fordult elő és amikor rájöttem hogy megint mit hogy csináltam akkor bocsánatot kértem tőle. Most már nem élek ott, egyre jobban kezd kikopni belőlem az az én. Most már "csak" mérgelődök, néha azért tudnék tányért törni, de az nagyon ritka. Olyan félévente egyszeri érzés, ha összegyűlik a sok gond.

Komplikált gyerekkorom volt és ebből a szempontból nehéz is. A nagyszüleim sok mindent megtettek értem, de sok mindenről nem beszéltek velem, amiről kellett volna.

2023. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, alapból nem vagyok kiabálós.
2023. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, volt, mert apám azt az elvet képviselte, hogy a felnőttnek van igaza.


Csodás, csak éppen nettó hülyeség, és számtalanszor vitáztunk, mert merészeltem véleményt nyilvánítani valamiről, és nem bek...soltam, mint az ő fejecskéjében élt a dolog.

2023. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!