Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért korlátoznak a szüleim...

Miért korlátoznak a szüleim itthon?

Figyelt kérdés
17 vagyok szinte sehova nem engednek el a korombelieket elnézve mindenki jól szórakozik a baráti körébe én meg egész nap itthon vagyok. Már többször is próbáltam rá beszélni őket, h már nem kisgyerek vagyok es tudok magamra vigyazni de semmi sem hatja meg őket most mit tegyek?
2023. jún. 25. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hozz fel példának engem.

37 vagyok, soha 1 barátnőm sem volt, nem mertem soha nyitni a nők felé, soha nem is lesz senkim, mert mindig szigorúan fogtak.

2023. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Várj még egy évet, aztán önállósíthatod magad. Keress pénzt, és abból annyit szórakozol majd, amennyit akarsz.
2023. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkára sem engednek?
2023. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
1es ez a te szegenységi bizonyítványod.Ne keverd a nem tudsz és a nem tudsz-ot.Nem a szüleid miatt nem tudsz hanem alapvetően gyér vagy és azért nem tudsz nyitni egy nő felé.37 évesen alapvetően nem tudsz csajozni az eléggé gáz.Lány létemre 20 évesen lett első " komoly" kapcsolatom az elött a suliba flörtölgettem.20 évesen vesztettem el a szüzességem.Ne mondd már hogy 20 évesen is szigoruan fogtak a szüleid?
2023. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre ők tudnának pontos váalszt adni.
2023. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen koromban aktívan szökdöstem otthonról, volt hogy azt se tudták hol vagyok. Ha normális hangnemben nem lehetett velük megbeszélni, mert az volt az érvük hogy CSAK NEM, gondoltam majd megértik így.
2023. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt tettem, mint az utolsó. Nem engedtek sehova, így meglógtam otthonról. Büszke nem vagyok rá nyilván, de utólag visszagondolva, most sem csinálnám másképp. Egy kamasznak szüksége van szórakozásra, mikor menjen, ha nem ilyenkor?
2023. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normalisak a stuleid.


Rosdz kornyeken laktok?

A barataidat folviheted magatokhoz?


Lany vagy v fiu vagy?

2023. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/ nem rossz környék egy kis falu ahol lakok, lány vagyok és szinte ritka az ha át jöhetnek a barátaim
2023. jún. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!