Mit tehetek?...

Figyelt kérdés

Sziasztok...

17 éves vagyok és édesanyámtól tegnap tudtam meg hogy rákos.

Mellrákja van és holnap mennek szövetvizsgálatra hogy milyen is van neki pontosan és segítséget szeretnék kérni tőletek...

Tudtok nekem megnyugtató tapasztalatokat vagy esetleg tippeket adni? Nagyon megrázott ez az egész...fel sem tudom fogni hogy miért pont az én anyukámmal történik ez....

Nem tudok gondolkodni egyszerűen...



2023. jún. 28. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
megnyugodni nem nagyon fogsz tudni addig míg nincsenek meg az eredmények, de alapvetően bízz abban, hogy kedvezőek lesznek.
2023. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A húgomnál 25 éve diagnosztizáltak mellrákot, a kolléganőmnél 14 éve. A szomszédnőmnél 9 éve.

Mindegyiküket megoperálták azon frissiben.

Köszönik szépen, a mai napig élnek és virulnak!

Én a környezetemben csak pozitív esetekről tudok beszámolni.

2023. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hosszúhajú ***** válasza:
100%
sógornős jó tapasztalatomat írom megnyugtatásként, 38 évesen csomót vett észre a mellében, gyorsan időpontot kért, vizsgálták, kiderült rák. jöttek a kezelések, végül az elkerülhetetlen hogy egyiket leoperálták. utána sugár, haja kihullott.. 2 év telt el azóta, dolgozik, jól van, szépen megnőtt a haja, nincsenek áttétek, él rendesen, jár rendszeres kontrollra. nagyon együtt érzek veled, ha időben elcsípik, akkor látod jól tudják kezelni!
2023. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodni tényleg nem fogsz tudni addig amíg nem tudtok meg mindent a betegségéről.De fontos az hogy ma már az esetek többségében ha idejében elcsípik ezt a kibszott betegséget akkor gyógyítható .nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.Végül azt gondolom hogy az emberiség még jó ideig nem lesz nyugodt ettől a 3betűtöl:RÁK
2023. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

6 embert ismerek akinél találtak rákot. Ebből sajnos az egyik már nem él. Persze nem azért, mert legyőzte a betegség, csak már idős volt a néni, de a betegségből ő is felépült és utána még sokáig élt.

Másik 4 ember is köszöni, jól vannak. Egy meg még küzd, nem tudni jelenleg, hogy mi lesz a vége, kezelés alatt áll.

Elég komoly betegség ez, de ha rossz a helyzet se biztos, hogy ott annyi is. Bízni és remélni lehet.

Kitartást nektek!

2023. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom.

Mindenképp fontos, hogy pozitívan álljatok hozzá, bármi is lesz az eredmény. És persze az sem mindegy, anyukád hogyan áll a dologhoz.

Vannak alternatív módok is, amik talán segíthetnek.

Kitartás!

2023. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hosszúhajú ***** válasza:
15%

6. igen jó ötlet alternatív is. gyógygombák jutott róla eszembe.

kedves kérdező, nem tudom mennyire vagy nyitott és főleg lelkileg tudsz e koncentrálni, de nem bírom ki hogy ne írjak egy könyvet - majd eldöntöd mit kezdessz vele. van egy olyan hogy gyógyító kód. alapvetően dokik írták, és az alapja a sejtszintű gyógyítás. nem hókuszpók mert orvosok. minden dolog ami velünk történik változtatja a sejtjeinket, nyomokat hagy rajta, betegségeket idéz elő. de az alapállapot visszaállítható. nem idővesztegetés beleolvasni.

2023. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Én is tudok pozitív példát, igaz, hogy nem mellrák volt, de anyukám is daganatos volt és meggyógyult. Kívánom, hogy a te anyukád is mielőbb gyógyuljon meg.

Nagyon nehéz időszak ez neki is, neked is. Azt javaslom, hogy beszélgessetek nagyon sokat. Ha eluralkodik rajtad a bizonytalanság, kérd, hogy magyarázza el a jelen helyzetet, hogy épp mi történik. És ami nagyon nehéz, de a bizonytalanság érzetedet csökkentené, hogy gondold át, a legrosszabb esetben hogy lenne tovább az életed. Mit tennél.... Amellett, hogy maximálisan bízz a gyógyulásban.

2023. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok esettel találkoztam, amely eseteknél az operáció megoldotta, meggyógyultak a betegségből.
2023. jún. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyet ismerek, őt kb. 10 éve operálták. Nem újult ki, jól van. Minden jót kívánok nektek, kitartás!
2023. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!