Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igen nagy problémák vannak a családomban, és nem tudom mit tehetnék. Az öcsémmel soha nem volt felhőtlen a viszonyunk, de mostanában egyre durvább, pedig hétköznap otthon se vagyok. Olyankor csak néha néha beszélünk telefonon, nagyon ritkán, de akkor nincs semmi baj, elmeséli mi volt vele, én is stb

De ha itthon vagyok, egy szusszban csak vita van mindenki között. És azt hiszem, ezt én generálom...Az öcsém kezd egyre parasztabb lenni, pont mint a dög apám, ebből pedig elegem van. Hiába mondom szépen, letojja magasból pedig 11 éves. Anyánkkal is hogy beszél...ha én nem vagyok itthon, akkor viszont nincs feszültség (kivéve ha apám nem csinál). Én érzem hibásnak magam, de nem tudom mit kéne tegyek. Hagyjam hogy menjen tönkre az egész család? Vagy csak én látom így, begolyóztam vagy nem tudom? Viszont az is igaz, hogy otthon vezetem le a feszültségem én is, mert egy rakás szerencsétlenség vagyok, más nem hallgat meg, és itthon szoktam panaszkodni. Félek, hogy megutál a családom. Jobban mondva, felek, hogy ez már megtörtént...Teljesen tanácstalan vagyok. Elnézést, mert nagyon keszekusza lett, de nagyon köszönöm annak, aki elolvasta!



2023. febr. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
"AZ ÖCSÉM PARASZT", "DÖG APÁM". Mindenki hüle csak te vagy helikopter.
2023. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat mi azt nem tudjuk neked megmondani, hogy begolyoztal-e es valojaban mi tortenik.


Az felettebb gyanus, hogy csak akkor van konfliktus, ha otthon vagy, de ez eredhet abbol is, hogy a problema forrasa te vagy, de abbol is, hogy senki le se szarja az ocsedet es azt, hogy mondjuk mit csinal, hogy beszel es te szolsz ra, a szulok nem.


Passz. Erre nem lehet mit mondani,nem vagyunk ott.

2023. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 4rtificial 1ntelligence ***** válasza:
100%

"ha én nem vagyok itthon, akkor viszont nincs feszültség"

Ha nem vagy ott, honnan tudod?


Kötözködsz velük?

Meg akarod mondani nekik mit hogyan csináljanak?


Ezekről pont nem írsz semmit.

Konkrétumot kb. nem mondtál.


Először is kíp kalm, csak nyugi.

Na, miről van szó?

2023. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kéne gondolkodni hogy te is hibás vagy itt.
2023. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!