Mit tehetek?...

Figyelt kérdés

Sziasztok...

17 éves vagyok és édesanyámtól tegnap tudtam meg hogy rákos.

Mellrákja van és holnap mennek szövetvizsgálatra hogy milyen is van neki pontosan és segítséget szeretnék kérni tőletek...

Tudtok nekem megnyugtató tapasztalatokat vagy esetleg tippeket adni? Nagyon megrázott ez az egész...fel sem tudom fogni hogy miért pont az én anyukámmal történik ez....

Nem tudok gondolkodni egyszerűen...



2023. jún. 28. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ismerősöm, akinek mellrákja volt . Teljesen kigyógyult, kemoterápia után.

Kitartást!

2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy segítetek és hogy ennyire együttműködőek vagytok!
2023. jún. 29. 10:52
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Szövettan nélkül mondták, hogy rák???
2023. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
13-as, azt szövettan nélkül is megtudják mondani. A szövettan arra kell, hogy áttétes-e!
2023. jún. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14, nem, a szövettan arra kell, hogy megmondják, milyen típusú a daganat. Nagyon kevés olyan van, amiről szövettan nélkül kijelenthető, hogy biztosan malignus.
2023. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!