Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a köcsög,...

Tényleg én vagyok a köcsög, ha nem akarom édesanyám párját látni?

Figyelt kérdés

Tl, dr: anyám azt mondta, inkább soha többé nem lát, minthogy az évekig abúzív párja nélkül látogasson meg


3 éve vannak együtt. Először még találkoztam vele, nyitott voltam, de ha hárman egy légtérben voltunk, végig ignoráltak, csak egymással voltak elfoglalva, hiába próbáltam kezdeményezni. Közben a drágalátos párja, állandóan csinálta a fesztivált, visszaköltözött a szüleihez, aztán megint anyához, folyamatosan ment valamin a hiszti. De annyira, hogy anya a végére szinte kiüresedett, nem is járt el sehova, tisztára depressziós lett, az önbizalma is megszűnt. Egy teljes éven át panaszkodott nekem a párjára, minden egyes alkalommal elmondtam hogy hagyja a f*szba. Aztán most valahogy csodával határos módon (ne kérdezzétek hogyan, nem tudom) kibékültek, visszatért a tűz a kapcsolatukba vagy mi. Anya azt mondta hogy felnőttekként megbeszélték. Majd közöltem, hogy nagyon örülök neki de akkor is egy aljadéknak tartom a párját és soha nem akarom látni. Erre bejelentette, hogy ő márpedig csak vele fog meglátogatni, nem hagyja otthon napokra, szóval ha külföldre költözök, akkor ezt számoljam bele. (Nyilván köztes megoldás lenne hogy hazajövök, pár órát mászkálunk ketten, beülünk egy kávézóba, akármi, de nem fogok Norvégiából hazajönni, 2 órát anyámmal lenni, majd visszamenni.) Cinikusan megkérdeztem, hogy akkor inkább soha többé nem lát, mint hogy 3 napra otthagyja a párját? Erre azt mondta, igen. K*rva jól esett mondhatom. De most ilyenkor mi van?



2023. júl. 13. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Édesanyádnak van igaza, vagy a párjával látogasson meg, vagy sehogy
Neked van igazad
Én ennyi betűt nem olvasok el
67 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy az.
2023. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez van. Anyádtól mit szeretnél?
2023. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AtinA64 válasza:
27%
Egyikőtök sem az. Kompromisszum kell. A makacsság, nem old meg semmit. Ismered? Okos enged...
2023. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Nézd az ő oldaláról. Te mit szólnál hozzá, ha anyad azt mondaná, a párod nem mehet a közelébe sem?
2023. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Én írnék egy szerződést, amiben benne lenne kb. ez a szöveg: Én, Mucsaröcsögei Béláné, az alábbiakban elismerem, hogy a párom fontosabb nekem, mint a gyerekem, mindenben elé helyezem, ha valaha elhagy, akkor felelősségem teljes tudatában vállalom, hogy ezt vissza fogom kapni a gyerekemtől és ez teljesen jogos lesz. Dátum, aláírás. Majd a megfelelő időpontban felmutatni.
2023. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Kreténke 4-es: akkor nem menne a közelébe, én viszont igen. Ennyire nehéz?
2023. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Kreténke hatoska, különórára jártál hogy ilyen szinten bunkó módon sikerül megnyilvanulnod, vagy magadtól vagy ilyen tuskó?


Amúgy meg ne zavarjon, de mindenkinek joga van a saját döntéseit meghozni, így az anyának is.

2023. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, abból az derül ki, hogy anyád agyát elöntötte a szerelem lila (vagy rózsaszín) ködje.
2023. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Meghúztad a határokat,nagyon helyesen. Sajnálom hogy anyukád kis csitri módjára viselkedik, valószínűleg érzelmi analfabéta..
2023. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járok mostohaanyámhoz - vagyis apámhoz, amikor az a nő is ott van.


Nem érdekel, látni sem bírom azt a nőt. Mézes-mázas kígyó, kamu mosoly, bájolgás, a hátam mögött meg minden sz.nak elhord.

Apámnak nem tetszik a dolog - nekem meg a sértődékeny, passzív-agresszív, hisztis nője. Ő választotta, nem én, és nem vagyok hajlandó tűrni az ezredik burkolt beszólását is, csak mert apám épp nagycsaládosdit akar játszani.


Kérdező: akkor anyáddal sem találkozol, ennyi. Ne érezd magad rosszul, előny: legalább neked nyugodt életed lesz.

2023. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!