Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a köcsög,...

Tényleg én vagyok a köcsög, ha nem akarom édesanyám párját látni?

Figyelt kérdés

Tl, dr: anyám azt mondta, inkább soha többé nem lát, minthogy az évekig abúzív párja nélkül látogasson meg


3 éve vannak együtt. Először még találkoztam vele, nyitott voltam, de ha hárman egy légtérben voltunk, végig ignoráltak, csak egymással voltak elfoglalva, hiába próbáltam kezdeményezni. Közben a drágalátos párja, állandóan csinálta a fesztivált, visszaköltözött a szüleihez, aztán megint anyához, folyamatosan ment valamin a hiszti. De annyira, hogy anya a végére szinte kiüresedett, nem is járt el sehova, tisztára depressziós lett, az önbizalma is megszűnt. Egy teljes éven át panaszkodott nekem a párjára, minden egyes alkalommal elmondtam hogy hagyja a f*szba. Aztán most valahogy csodával határos módon (ne kérdezzétek hogyan, nem tudom) kibékültek, visszatért a tűz a kapcsolatukba vagy mi. Anya azt mondta hogy felnőttekként megbeszélték. Majd közöltem, hogy nagyon örülök neki de akkor is egy aljadéknak tartom a párját és soha nem akarom látni. Erre bejelentette, hogy ő márpedig csak vele fog meglátogatni, nem hagyja otthon napokra, szóval ha külföldre költözök, akkor ezt számoljam bele. (Nyilván köztes megoldás lenne hogy hazajövök, pár órát mászkálunk ketten, beülünk egy kávézóba, akármi, de nem fogok Norvégiából hazajönni, 2 órát anyámmal lenni, majd visszamenni.) Cinikusan megkérdeztem, hogy akkor inkább soha többé nem lát, mint hogy 3 napra otthagyja a párját? Erre azt mondta, igen. K*rva jól esett mondhatom. De most ilyenkor mi van?



2023. júl. 13. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köcsög igazad van.

Nálunk is hasonló a helyzet két éve az exfeleségem szó nélkül lelépett.

Búcsúzás képen mindenkinek küldött egy sms-est.

Az én gyerekeim nem akarják elfogadni az édesanyjuk új párját.

Még nem találkoztak és nem akarják megismerni őt is hibáztatják amiért szétment a család.

Az édesanyjukkal is csak egyszer találkoztak a fiam esküvőjén.

Természetesen az új párja nélkül kellett eljönnie rá senki nem volt kíváncsi.

Nem tudom ez meddig lesz igy,de nem nagyon hiányzik nekik az édesanyjuk.

És ő sem tesz semmit,hogy megbékéljenek a gyerekei.

Talán egyszer helyre jönnek a dolgok.

Ezt kívánom neked is remélem egyszer édesanyád is belátja,hogy te is fontos vagy neki.

2023. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nem született még meg az a férfi, aki fontosabb lenne mint a gyerekem! Anyukáddal mi van???

Kompromisszum? Miért is?

2023. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!