Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell szegény nővéremet...

Miért kell szegény nővéremet csesztetni ezzel? 17.f

Figyelt kérdés

Nővérem 19 éves és ki szőkítette a haját a saját pénzéből de a szüleink nem hagyják nyugton.

Mindennap megkapja, hogy egy hülye, hogy roncsolja a haját ezzel meg, hogy miért nem jó neki az a haj amit adott neki a jó isten meg stb stb.

Szegény nővérem már sírva aludt el, hogy miért nem tud nyugodtan az lenni aki.

Ráadásul arról nem beszélve, hogy gyönyörűen áll neki egyébként a szőke haj.

Nyilván mindenki tudja, hogy a szőkítés a legroncsolóbb de olyan jól áll neki, hogy ég és föld a különbség ezt minden túlzás nélkül írom ha összehasonlítom az eredeti hajszínét a mostanival.

Eredetileg barna a haja és akkor is szép volt de így meg főleg.

Én azt gondolom, hogy vannak ilyen dolgok.

Az ő arcához szeméhez és az egész kinézetéhez egyszerűen a szőke áll legjobban még ha ez nem is teljesen egészséges.

Én is ezt csináltam volna a helyében.

Szüleink erre annyit mondtak, hogy igen? És ha valakihez az passzol nagyon, hogy cigi van a szájában akkor feltétlenül dohányozzon?

Azért ez szerintem egy nevetséges ellenérv.


2023. aug. 9. 01:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

"A szüleid hülyék, ez tény, de a nővéred sem a legélesebb kés a fiókban. :D"


Mondja a fakanál...

2023. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Megértem a szüleidet olyan szempontból, hogy aggódnak érte, de:

1. ez az ő teste,

2. nem az arcára tetovált, nem a veséjét adta el, hanem csak a haján változtatott,

3. ez az állandó passzív-agresszív szurkálódás és odaszólogatás egy rohadtul szemét és toxikus dolog, ha a szüleid mindenre így reagálnak, ami nem tetszik nekik, az nagyon gáz, és remélem, hogy ti nem veszitek át tőlük ezt a viselkedésmintát. És ha ők alapvetően ilyenek, akkor remélem, hogy minél előbb elköltöztök tőlük. De inkább azt remélem, hogy ez csak egy egyedi, elszigetelt eset az ilyen viselkedésre.

2023. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Hol vannak a "18 évesen minek lakik még otthon?, Kőtözzön el!" kommentek?
2023. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

A szüleid nagyon maradiak vagy még mindig úgy akarják kontrollálni, mint egy kisgyereket.

Én is voltam totál szőke tiniként. Nem lett tőle semmi bajom. Mikor próbálgassa, hogy mi áll jól neki? Majd 40 évesen?

2023. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nyilván fodrásznál csinálja nem bolondult meg nem állt le saját magának otthon szőkíteni.

Igen tény, hogy nem egészséges de ha egyszer ez az ami hozzá tökéletesen passzol?

Nincs is barátja most nem azért csinálja mert valakik ezt mondják.

Jó nyilván én ezt mondtam neki de én nem bíztattam erre hanem amikor kész lett megkérdezte milyen lett mert szerinte nagyon jó és nyilván elmondtam neki, hogy ez illik hozzá tökéletesen meg a barátnői is meg több ismerős is ezt mondta neki de egyáltalán nem azért csinálja mert ők ezt mondják hanem mert érzi ezt magán is, hogy ez az ami illik hozzá.

2023. aug. 9. 10:20
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Anyám 60 éven át szőkíttette a haját, még mindig kétszer annyi haja van neki, mint nekem. És még él és virul.
2023. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván mindenki tudja, hogy a szőkítés a legroncsolóbb


Ja régen az volt, mikor hidrogénes szőkítőszerek voltak és otthon bohóckodtak vele az emberek. Egy fodrász ismerősöm mondta hogy a mai szőkítők/hajfestékek már korántsem roncsolják úgy a hajat.


A szüleid seggfejek és még tudatlanok is, ennyi.

2023. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Akármi a véleményük a szüleidnek, elmondják 1x, utána békén kellene hagyniuk. Valamiért a mániájuk lett, ezen nem tudsz változtatni. A nővéredet készítsd fel arra, hogy ne védekezzen, ne magyarázkodjon, hanem egy vállrándítással rázza le őket, mert különösen rá fognak szállni, amíg látják, hogy a szívére veszi, magyarázkodik. Visszaszólások:

-Nagykorú vagyok, azt csinálok a hajammal és a testemmel, amit akarok.

-Az én hajam, mit fáj neked?

-Kár fáradni, leakadhattok a témáról, majd ha érdekelni fog a véleményetek, megkérdezem.

2023. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%

Közel 10 éve szőkítem a vékonyszálú gyenge hajamat és sokkal szebb, mint bármikor. Az a titka, hogy rendes szakember csinálja és mellette rendesen ápolom. Nekem is mondta anyám, hogy majd jól leég, kihullik stb. de érdekes, a natúr hajam sosem volt szép, a festett szőke meg az. Nem csoda, mivel anyám sosem tanított meg rendesen hajat ápolni.


Szóval nem kell itt látatlanban okoskodni senkinek, mindenki törődjön a saját hajával/testével. Sajnálom a nővéredet, hogy ilyen szülei vannak.

2023. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Csodaszép festett szőke lehetsz 19-es... 😂😂
2023. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!