Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ràkos hozzátartozó nem akar...

Ràkos hozzátartozó nem akar kemoterápiàt?

Figyelt kérdés
Igazàból nem tudom mit kellene tennem ,mert én se nagyon hajlanék rà ,ha magamról lenne szó vagy csak azért vagyok ennyire rezignàlt ,mert pàr hónapja Apukàm elhunyt és őt sem volt egyszerű àpolni ,mert ő demens volt. Elhunyta után Anyàm bejelentette,hogy neki egy ideje van a mellében egy csomó. Egy ideje az nem csak pár hónapot takar csak ő ezt titkolta. Őszinte leszek belefàradtam ezekbe a dolgokba. Lehet hogy e miatt most sokan szemétnek gondolnak de nem egyedüli gyerek vagyok és kb megin majd az lesz ,hogy én vigyem majd ezt is a hàtamon ,mert apàmnàl is ez volt úgy elmenekültek a testvéreim hogy nekik véletlenül se kelljen ápolni.Én meg itt vagyok 32 évesen nulla élettel ,mert annak idején se kérdezték ,hogy te hülye nem akarsz kiszakadni vagy mintha nekem ennyi idősen nem jàrhatna külön élet vagy szórakozàs,mintha ez lenne a dolgom vagy nem akarjàk belàtni,hogy nem kisgyerek vagyok. Jah hàt ez így baromi jó nekik azt elhiszem nekem meg nem ,mert nyilvàn baromi nem vagyok jó hangulatban mentálisan.Még ők tavaly is és idén is eljàrtak nyaralni addig én majd adják hálát hogy talán elélhetek 40 éves koromig.
2023. aug. 15. 19:19
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Amúgy Anyukàval holnap közli a Team hogy mit javasolnak. A műtét megvolt rendben teljesen jól viselte. Levették a mellét az nem írtam sajnos megvàrta míg külső nyoma is lesz a ràknak.
2023. aug. 15. 19:21
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Leülsz a testvéreiddel,s tisztázzátok ki hogy segít. Megmondhatod a véleményedet apukád ügyében,s közlöd,hogy nem csinálod ugyanezt végig anyukàddal. Anyagilag, vagy máshogy, de szálljanak be!
2023. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Már többször kijelentettem csak érdekes mikor a helyzet kezd nagyon gàz lenni hírtelen nem érnek rà. Aztàn mivel én vagyok itt én meg ha szarnék rà még mehetnék a böribe ,mert gondatlansàg.
2023. aug. 15. 19:37
 4/29 A kérdező kommentje:
Anyàm màr hónapok óta meg nyomja ezt a nem tudom ,hogy legyen kemo vagy nem. Én nekem még basszus nem mindegy,mert éljem az életem elmondása szerint csak hàt ez most megint ràhatással van az életemre. Mintha a sors szàndékosam erőszakolna bele ebbe az életbe. Sokszor gondoltam mostanában öngyilkosságra. Keresem az okot hogy miért nem élhetem az életem most is apàm elhunyt erre jött most ez nem bírom feldolgozni. Tele vagyok dühvel.
2023. aug. 15. 19:40
 5/29 Flagstaff ***** válasza:
44%
Mond meg neki, hogy önző, ha arra számít, hogy most majd vele fogod azt végigcsinálni, amit eddig apuddal, és neked is jár egy kis élet. Ha bevállalja a kemót, jó eséllyel meggyógyul, ez nem olyan hosszú idő - és utána élheted a saját életedet. Meg ráktól függ, lehet, hogy nem is lesz olyan durva a kemó, nem teszi hetekre magatehetetlenné.
2023. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem akar kemot és arra lennék kivàncsi ilyen esetben mi történik?
2023. aug. 15. 20:00
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akar akkor nem lesz kemo. Aztán vagy gyorsan hal meg vagy még szenved x ideig. Ez lehet pár hónap, de lehet évtized is.

Kontrollra folyton vissza fogják hívni, kapja a kezeléseket, készítményeket. Jobb esetben egyedül is el tud ezekre menni, rosszabb esetben valakinek hozni-vinni kell.

2023. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

De nem értem, mit kínlódsz, ha nem akarsz?


Költözzél el te is, mint a testvéreid, és akkor ez nem a te problémád lesz.

2023. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Anyád kapjam el a tesóid tökét s kérje az ő segítségüket! Határozottan, keményen, kiemelve, hogy te már kivetted egyszer a részed. Ha meg eltűntek ahogy ìrtad,attól még anyagilag beszálhatnak!
2023. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyukád is belátja, hogy csak te segítek, akkor érdemes a javadra végrendelet írni. Beszéljétek egy közjegyzővel erről.
2023. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!