Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim folyton belenézegetnek...

Szüleim folyton belenézegetnek a táskámba Pl:.Megjőttem valahonnan és igen ugy,szerintetek ez ellen mit lehet csinalni?(persze talaltak mar olyan dolgokat is amiket nem akartam volna)ebbol egy nagy vita lett…

Figyelt kérdés

#szülő #vita #belenéznek a tàskásba
2023. aug. 15. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

1. A cigi az nem normális, nem menő és pláne nincs semmi értelme. Gondolom nem te keresed rá magadnak meg a pénzt, hanem az övéket költöd. Ha meg te keresed rá a pénzt lehetne több eszed is. Ne szórd el ilyen hülyeségekre.

2. Én leülnék velük beszélgetni. Megkérdezném, hogy bennem nem bíznak vagy magukban?

3. Ha továbbra sem hagyják abba (jogosan amúgy) akkor lehet mindenféle baromságot beleraknék a táskámba. Kamu szerelmes levelet egy kitalált 50 évestől, XXL óvszer, 1 minibicska, pici zacskó ami drognak néz ki, de cukor van benne stb. A kiakadásuk után (és persze az után, hogy megnyugtattam őket) megkérném hogyha valamire kíváncsiak inkább kérdezzenek mintsem kutakodjanak.

2023. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
73%

A cigi nem egészséges, de természetes, hogy ki szeretnél próbálni új dolgokat. Szerintem ezzel nincs semmi gond, persze az ettől durvább, nem eléggé kutatott és ismeretlen hosszútávú következményekkel járó szereket ugyanezen okból NE próbálj ki!

Szerintem ez még teljesen rendben, abszolút az élet része, hogy az ember fiatalon kiváncsi, és az is teljesen jogosan zavar, hogy a szüleid behatolnak a személyes teredbe.

Sajnos ez a fajta bizalmatlan viselkedés még inkább eltávolítja a gyereket a szülőtől, tovább rombolja az eszerint eddig is ingoványos talajon álló bizalmi kapcsolatot.

Sajnálom, hogy a szüleid így viselkednek. Amit te tehetsz szerintem a helyzet javítása érdekében az az, hogy beszélgess velük többet és jobban avasd be őket a saját kis világodba. Ha van olyan dolog, amit nem mersz elmondani nekik, akkor az akár jelzésként is szolgálhat, hogy saját magad is bűntudatot érzel az adott dolgot illetően.

2023. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyet tudok mondani....tedd máshová a cigidet.
2023. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 LuckyLevi ***** válasza:
25%
Szívàs
2023. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Ahhoz, hogy bármit mondjak kellene az életkorod.

Szerinted tök mindegy?

Igaz, azt írsz amit akarsz, úgyhogy nem is érdekel..

2023. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 LuckyLevi ***** válasza:
10%
#15 Ha a gyerek úgy érzi ez nem normális, akkor mindegy hány éves, ez nem normális.
2023. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igazábol nagyon őszinte leszek kicsit mastema nem a menosegbol szeretnem kiprobalni a cigit hanem valami nagyon vonz hozza peding annak semmi ertelme hogy kiszivok egy ro@hadt fustott de megis vonz peding nem vagyok raszokva…ebben mit tanacsoltok?
2023. aug. 15. 21:42
 18/21 A kérdező kommentje:
szuleim tok normalisak mindenhova elengednek meg minden csak ezeket a szereket nem szeretik mert sajnos a papam is ebben hunyt el
2023. aug. 15. 21:42
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem amit te érzel az egyszerű kíváncsiság ennyi.nem kell ezt túlragozni.nyilván a szüleid nem szeretnék ,hogy cigizz.ezt meg lehet érteni.az is biztos ,hogy azzal hogy átnézik a táskádat,sokmindent nem érnek el.Az hogy rászoksz e vagy sem....az rajtad múlik.Nem te lennél az első és az utolsó sem .Gyanítom 15 körűl lehetsz.....ez a te korodban sok fiatallal így van ilyenkor feszegetik a határokat.Arra figyelj szerintem,hogy tényleg ne szívj sokat,és lehetőleg ne szólj rá.illetve próbálj minnél gyengébbet szívni.
2023. aug. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem hagyod benne, ennyi.
2023. aug. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!