Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Öngyilkosság ellen a legjobb...

Öngyilkosság ellen a legjobb módszer szerintem hogy "Ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést" Vélemény erről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 01:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Fаszság.
2023. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
96%
Mit lehet rajta élvezni?
2023. máj. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szenvedés tárgya? Nagyon nem mindegy.
2023. máj. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyon jó szöveg pl olyannak aki iskolai zaklatás, nemi erőszak, vagy betegség (pl lebénult, húsevő baktérium fertőzte meg stb) miatt akar öngyilkos lenni.

Élvezhetik a szenvedést, tényleg. Ez olyan mintha átkoznád őket 🤔

2023. máj. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
99%

A szenvedést nem élvezni kell ,hanem legyőzzni. Iskolai erőszakban volt részem bőven. Aláztak meg stb , nem egyszer volt öngyilkossági kísérletem , az iskola nem lépet semmit , pedig egyházi iskola volt ,plusz rendvédelmi tagozat. Fordult meg a fejemben nekem is mikor már a 10.kísérletem volt ,hogy azokbak ártok inkább akkik bántottak engem. De nem tettem meg.

Nem élveztem a szenvedét , sőt csak rontott a helyzeten. Lekelett küzdenem a démonaim és túllépni mindenen.

Már eltelt 12 év , de ha iskolai bántalmazásról hallok ,ökölbe szorul a gyomrom.

Tehá egy baromság amit írsz.

2023. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyet mond, azt szívlapáttal ekll fejbe vágni, mert érzéketlen bunkó.
2023. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, mindenki nem olyan mazochista görcs, mint te.
2023. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe juttatja, mikor 7.-8. körül őrültem meg anyám horkolásától, már olyan gondolatok voltak a fejemben, hogy mi lenne ha forró olmot öntenék a fülembe, meg ha már amúgy is dadogok s emiatt jóformán senkivel se beszélek, minek hallani, stb. Úgy legalább tudnék nyugalomban aludni. A lényeg, hogy csak annyit kellett volna tegyen, hogy egy másik szobában fekszik le (nagy családi ház, 4 ember, 6 olyan szoba, ahol volt ágy), de nem. Ő leordított és/vagy kezdte azt, hogy gondoljam azt hogy valami zene.


Hát köszönöm, ha valami filmben vagy videóban horkolást hallok, még azt is áttekerem. A gyomrom is összeszorul, még ha csak felvételről megy is.

2023. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
95%

Baromság.


A depresszió, öngyilkossági szándék rendszerint abból ered, hogy az ember irracionális, patológiás módon abszolútizál értékeket: megfeleljek a szüleimnek, kell barátnő, nem szabad szűznek lenni, nekem kell eltartanom a családomat stb.

Ezeket kell levetkőzni, átértékelni stb.


Ez persze nem mindig működik, hiszen sokszor az ember nem képes önmagától tisztán látni. Ekkor kellhet szakember, esetleg gyógyszer is.

2023. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem fogalmad sincs, milyen lelki állapotban lehet valaki, aki öngyilkosságon gondolkozik. Ha véletlenül találkoznál ilyen emberrel, ne próbáld ki a beszólásodat.
2023. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!