Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Anyukámmal voltam tegnap koncerten. és nagyon sokan voltak(konkréntan mindenki egymás szájában) és anya a színpad felé akart menni, de véletlenül meglökött egy ittas bácsit aki elkezdett csúnyákat mondani rá,..és elösször viccesnek tűnt és felnevettem és véletlenül azt mondtam hogy ezt kaptad..(semmi rossz szándék nem volt bennem csak szimplán azt hittem viccelnek) aztán picit komolyabbra fordult a szitu, nés konkrétan ott lesokkolódtam...(a bácsi picit meglökte anyát, de egyszerűen nem tudtam mit csinálni igazából nagyon megijedtem, és mindenki elkezdte mondani anyának hogy menjen ha valami baja van... aztán anya majdnem sírva kiment a tömegből és ott hagyott a kemény 40.000-es tömegben, és azt se tudtam merre kellene megtalálni, és volt ott egy csoport akik próbáltak segíteni megtalálni és nagyon aranyosak voltak hogy velem maradtak( az egyik közülük is szidta anyát de akkor nem tudtam, és azt se mit kéne csinálnom, mert konkrét telefon sem volt nálam..) aztán mikor megtaláltam anyát azt mondta milyen elcseszett gyerek vagyok hogy amikor segíteni kéne anyámon nem segítek sőt a rosszakarók oldalára állok.

2023. aug. 16. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van anyádnak, te pedig suttyó vagy, ilyenkor nem röhigcsélni kell, hanem kimenni a szituációból.


Mondjuk eleve nem kell koncertre menni, hogyha még anyucinak kell elkísérnie.

2023. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy vagy rossz ember!

Sajnálom hogy ilyen szituációba keveredtél.

Anyukád kissé túlreagálta a helyzetet, jelen esetben nem a te dolgod volt őt megvédeni.

Remélem átbeszélitek majd, hogyan lehetett volna másképp megoldani.

2023. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy rossz ember.
2023. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, esetleg hogyan békítsem ki őket, mert olyanokat mondanak hogy nem szeretnek, és hogy ezentúl nem támogatnak, egyetembe nem adnak bele pénzt meg ilyenek. Persze tudom hogy nem azért kell jóba lennem velük de szimplán rossz érzés ezt hallani...
2023. aug. 16. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám, én csak hirtelen elnevettem magam, mert akkor még nem tűnt fel, hogy komoly a probléma. Meg kéne tanulni felnőttként konfliktust kezelni. A bácsinak pattogtál volna úgy, mint most nekem.
2023. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legkevésbé sem.
2023. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne menjen koncertre az, aki nem tudja kezelni az ott várható szituációkat.
2023. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LuckyLevi ***** válasza:
74%
Nem vagy rossz ember, csak nem tanultad még meg, ha kívülről támadják a hozzátartozód, akkor egyből össze kell zárni, mindegy kinek van igaza.
2023. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Szépen mond meg, hogy zavarodban nevettél, teljesen lesokkolódtál. Nem voltál még ilyen szituban,s a jelek szerint ők sem tanítottak meg,hogy kell az ilyeneket kezelni. Nagyon rosszul érintett téged is, nemcsak anyádat.
2023. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Na veled se mennék koncertre ha cserben hagyod az embert. Fordított esetben gondolom te is azt vártad volna anyádtól hogy kiröhögjön ha bajba kerülsz.
2023. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!