Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szülő azt akarja, hogy...

Ha a szülő azt akarja, hogy költözzön el a gyerek, akkor mit tegyen?

Figyelt kérdés

Apám sokszor mondta bátyámnak, hogy érettségi után költözzön ki. Leérettségizett, és ki is költözött.

Most apa engem kezdett el zaklatni, de nem vagyok benne biztos, hogy meg merem-e lépni. Lelkileg sokkal könnyebb lenne, csak akkor szerintem nem lenne erkölcsös, hogy támogasson bármiben is.

Most lelki támogatást nem szoktam tőle kapni. Az anyagi dolgaimat meg saját magamnak kell állni (ruha, cipő, sport).

Miközben azt mondja, hogy ne menjek dolgozni majd lesz időm egész életemben. De ha nem kapok tőle ruházatra sem pénzt, akkor igazából csak lekileg zsarol egyfolytában.



2023. aug. 20. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom indokolja is, hogy miért, bár ha mondja akor nem nagyon tehetsz ellene gondolom nema tied a ház.
2023. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen, ilyenek a magyarok.

Anyagias, szánalmas , még az ételt is felszámolják a gyereküknek.

Te jó ég,kidobja a gyerekét a házból,csak tudnám az ilyen ember minek alapít családot?

Proli nép a magyar....

2023. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Tahó apád van így nem fogsz tudni kitörni a szegénységből mert a bérlés el viszi a pénzed nagy részét.
2023. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

A te apád tipikus magyar. A régi generációkba bele ivódott a paraszti élet,megszokták,ezt látták a szüleiktől.Végig gürizték az életüket bányákban,gyárakban persze,hogy megkeseredett,savanyú emberek a magyarok.

Milyen ember az aki elküldi a gyerekét a háztól,amíg Ő otthon szénporos kézzel,fecske gatyában,nyitott szájjal röhög az üvegtigrisen?!?

Remélem egy nap otthonba dobod.

2023. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha menni kell akkor menni kell.. (Ne legyél olyan mint az Apád) ha családot alapítassz.
2023. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
szul gyereket, aztan ha kedve szottyan kirugja az ablakon? oke, tipik magyar anyuka
2023. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

De ha nem enged dolgozni miből költözz el és hova??

Vagy ő vesz neked házat vagy bérel?

Azt meg végképp nem értem, hogy ha nem dolgozol miből vegyél magadnak ruhát?!

2023. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szülő leginkább köpjön egyet és álljon alá.
2023. aug. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem úgy hogy megutáltatja magát. Normális ember módjára is meg lehetne ezt beszélni, de magyaroknál az a kultúrája ennek hogy inkább prosztó módon földbe döngölik a gyereküket, aztán csodálkoznak hogy soha többet nem látják viszont.
2023. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez egyeltalán nem etikus. A lakhatást, hogy oldod meg?
2023. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!