Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ahogyan anyám viselke...

Normális ahogyan anyám viselkedik? Hogy lehet ezt a típust kezelni?

Figyelt kérdés

Külön élek, 26 éves vagyok és nekem okoskodik, hogy hogy osszam be az időmet, mit hogy csináljak, meg ehhez hasonlók. Mai példa, felhívott 9.45-kor, nem vettem fel, mert aludtam, de amint felkeltem (11-kor) visszahívtam, nagy flegmán megszólal “hívtalak már”, mondom látom, azért hívtalak vissza. De hogy én miért most hívom, mire közöltem, hogy aludtam, most keltem, mire folytatja a f.szságait, hogy mi az, hogy én 11-kor kelek, majd ha lesz munkám, akkor hogy fogok felkelni!? Úgy csinál az idióta, mintha eddig nem dolgoztam volna soha, és nem kellett volna időre kelnem. Mondtam neki, hogy majd ha lesz munkám, nyilván nem 11-kor fogok kelni, hanem korábban, ne nekem okoskodjon már, csak tisztában vagyok a munkavilágával. Fontos részlet, hogy nem anyám tart el, hanem van rengeteg félretett pénzem, úgyhogy meg tudnám engedni magamnak, hogy hónapokig ne dolgozzak egy percet se. Kb 1 hónapja léptem ki előző munkahelyemről, mert sok mindennel nem voltam megelégedve, és a nyár hátralévő részére direkt nem néztem munkát, hogy tudjak pihenni, valamint barátokkal szórakozni. Gondolom ez fáj neki, hogy én megtehetem, hogy ne dolgozzak, ő meg gürizik mindennap. Ezután elkezdett nekem magyarázni, hogy mit intézzek el a SAJÁT LAKÁSOMBA, mikor és hogyan. Na ekkor rátettem a telefont, mert az biztos, hogy nekem nem fog dirigálni, főleg nem abban a nyomorult stílusban, amit megenged magának. Kérdezte, hogy ma megyek-e valahova, mondom ma nem de holnap jönnek át, valamint szombaton is megyek valamerre, erre elkezdett sápítozni, hogy akkor ezt meg azt, hogy fogom elintézni??? Értitek, rendesen ő akarná beosztani az időmet 26 évesen, meg megmondani hogy mikor mivel foglalkozzak. Még mindig ideges vagyok, tényleg nem értem, hogy mit képzel magáról.

Azon kívül, hogy ráteszem a telefont, mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni? Állandóan ezt csinálja, nekem magyaráz meg okoskodik, mintha egy általános iskolás hülyegyerek lennék. Elviselhetetlen kategória.



2023. aug. 24. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A hatos válaszomban ugyanazt mondtam mint a tízes
2023. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Normálistól ez messze van.
2023. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!