Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúnk miért nem fogja fel,...

Fiúnk miért nem fogja fel, hogy azzal nem old meg semmit ha csak elfekszik egész nap?

Figyelt kérdés
35 éves és egy évig nem talált munkát aztán gyárban kezdett el dolgozni ahonnan 3 hét után elküldték állítólag mert lassan dolgozott! Azóta meg csak itthon van, és csak fekszik egész nap a lesötétített szobába és senkivel nem beszél, velünk is alig! Elzavartam orvoshoz, az beküldte a pszichiátriára, állítólag szorongásos depressziója van, kapott valami gyógyszert de ennek már két hónapja és semmi változás! Olyan lett mint egy fadarab, semmi érzelmet nem mutat ki és semmiről nem lehet vele beszélgetni, mindenre csak a vállát vonogatja! Hiába mondom neki szedje már össze magát álljon már neki munkát keresni, kicsit erőltesse már meg magát mert amúgy semmi nem fog változni!
2023. aug. 27. 22:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
26%

Az azért érdekelne hogy a srác akkor is így elhagyja e magát, ha nincsenek ott anyuék akik minden költségét fizessék helyette.

Lehetnék én is depis megy ágynak dőlhetnék, csak kirúgnak, kilakoltatnak az albiból és híd alatt végzem, hiába vagyok beteg. Nekem nincs ott anyu hogy türelmes legyen...

Szerintem jobban el is hagyja magát aki "megteheti", nagyon érdekes jelenség.

Húzzon dolgozni és adjon a számlákba, hátha kibillen kicsit ebből a helyzetből.

2023. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van ilyen ismerősöm, mindenhonnan kirúgják, pl rossz a memóriája.

Túl lassú, igazából nem mindenki bírja a gyárat.

Olyan helyre kell menni, ahol a fél munkaidő lébecolós.


De itt más gond is lehet.


Amúgy nem csodálkozom, hogy depressziós, szülőkkel lakni 35 évesen, és nem bír megmaradni a melóhelyen. . .

2023. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
72%
Valahogyan pszichoterápiára lenne érdemes rávenni, mert ezt mielőbb érdemes megoldani.
2023. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
62%
23-as: pszichiáter is tarthat pszichoterápiát, szóval az is sanszos, csak a meglévő pszichiáterrel kellene beszélni.
2023. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 NTBS ***** válasza:
35%

Talán ne tartsátok el.

Elég hamar megembereli magát!

2023. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
72%
Te/ti éljetek 80-90 évig. Most kb 60 évesek lehettek,ha 35 évesen nincs a fiúnak miből megtakarítania mi lesz vele ha ti betegek lesztek vagy elhunytok???
2023. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
30%
35 évesen még otthon van???
2023. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
93%

Hát valamit elszúrtatok az biztos. Mert a gyerek a példán keresztül tanul, de nem csak ez lehet a probléma. Nekem is volt egy ilyen időszakom, közvetlen érettségi után. Szerintem az lehet a gond, hogy nincs semmi perspektívája. Valószínűleg apa-fia kapcsolat nálatok is a probléma. Az én apám sosem beszélgetett velem, nem mutatott irányt, nem "vitt bele" dolgokba. Nem is volt semmi elképzelésem, mit csináljak, értelmetlennek tűnt minden. Aztán elkezdtem dolgozni, de sok munkahelyről elküldtek mire "megtanultam" hogy mi van...

Nem biztos hogy jó, hogy 35 évesen még otthon van. Meg kéne neki mondani, hogy most már elég nagy, lépjen a saját útjára. Adjatok neki mondjuk 2 hónapot, addig ki kell költoznie. Persze nem lesz ez könnyű, se neki, se nektek, de hosszú távon ez lesz számára a legjobb. Később még megköszöni. Vagy tartsátok el amíg éltek. Utána majd elmegy csövinek...

2023. szept. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
66%
2023. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
73%

Aki azt kérdezik, hogy miért van otthon 35 évesen, hol élnek?


Vesztek neki garzon lakást 20 millióért?

Vagy fizetitek helyette a 120 ezres albérletet 200 ezres fizetésből?


Persze, hogy demotivált, hiszem ebben az országban nem lehet megélni.


Ha dolgozik se tud külön költözni.

Ti mennyire lennétek motiváltak, ha tudnátok, hogy 50 éves korotokig nem lesz saját életetek, mert nem jön ki a matek?

2023. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!