Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sír az egész...

Mit tegyek? Sír az egész család a bátyám miatt mindenki össze van törve, még én is.

Figyelt kérdés

A bátyám 2 hónapos jogosítványával úgy döntött, hogy 2 haverjával akiknek nincsen jogosítványa kimennek innen Hollandiába autóval mert, hogy jó minőségű füvet akarnak és nagyokat partyzni meg ide oda menni.

A szüleimet teljesen lesokkolta.

Apám aki hivatásos sofőr volt (taxizott) azt mondta, hogy ez még neki is komoly kihívás lenne egyedül leveztni de friss jogaival kivitelezni lehetetlen.

Anyám is teljesen ellenezte én is a tesóm ellen voltam.

De a tesóm hajthatatlan volt mert lefoglalták a szállást, mennek és kész.

A szüleim mindent megpróbáltak az indulás napja előtt elvették a slusszkulcsot csak elfelejtettünk valamit.

Hogy van egy pótkulcsa.

Már az úton van reggel itt hagyott egy cetlit nekünk, hogy mekkora szerencse, hogy a pótkulcsot nem vettük el az autójához.

Hívtuk a rendőrséget azt mondták semmit nem tehetnek, nagykorú állampolgár, odamegy ahová akar nem tudják megállítani amíg nem csinál valamit.

A telefont nem veszi fel.

Ráadásul tényleg nem mondanám jó sofőrnek elég szenvedősen lett meg a jogaikat ráadásul amikor mellette ültünk sosem tudott 2 óránál tovább figyelni apum sokszor felváltotta ha elfáradt.

Ez az út meg 17 órás (Debrecen-Amszterdam).

De most kitalálta, hogy friss jogsival irány világot látni.

Teljes rettegésben vagyunk, hogy mi fog történni.


2023. aug. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
79%
Ti betegek vagytok.
2023. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan mégis mi történne?
2023. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt ember, azt csinál amit akar. Ezen felesleges siránkozni.
2023. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
85%
Vicc.az ő dolga ezt fel kéne fogni!
2023. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudtok mit tenni.Én teljesen megértem. Csak azt remélem ha balesetezik, nem más családokat nyomorít meg. Bocs Kérdező, ti érte aggódtok én meg azokért akik szembejönnek vele. Beállva, rutintalanul, király kilátások!
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
61%
Foglalkozzatok a saját dolgotokkal!
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
82%

Én sokkal jobban lesokkolódnék attól, hogy füvet venni megy ki.

Vagy nálatok ez már megszokott dolog?

2023. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
60%

Hát elhiszem, hogy aggódtok. Én vezettem Ausztriában meg Németországban, de akkor már 7 éves volt a jogsim, és napi szinten autóztam. Igencsak fárasztó, nagyon kell figyelni. Sok a nagy teljesítményű, gyors autó, egy pillanat alatt a nyakadon vannak. Nagyon hosszú út, útközbeni szállás nélkül, úgy, hogy nincs aki leváltsa... Bízzunk benne, hogy nem lesz semmi baj. Amúgy, ha ma reggel indultak el Debrecenből, az is lehet, hogy még az országban vannak, de persze ennek nincs jelentősége.

N

2023. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

5

Nyilván mi is aggódunka többi autósért de ha sikerült volna őt valamilyen módon leszerelni akkor most ők se lennének veszélyben legalábbis egyel kevesebb veszélyforrás lenne az úton

2023. aug. 17. 15:51
 10/81 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem valamit nagyon elronthattak a szüleid. Addig ne sírjatok, amíg nincs rá okotok.
2023. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!