Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család? S ennek...

Naturista család? S ennek részletei ?

Figyelt kérdés
Naturista szülőként a gyermeked is ebben neveled? Megismerteted vele ezt az életérzést? Gyermekként mennyire furcsa szokatlan lehet számodra így látni embereket?

2023. szept. 20. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen. Ha én elfogadok, sőt követendőnek tartok egy életstílust, azt igyekszem át is adni a gyereknek.
2023. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Szerencsére senki nem szégyenlős. Ha netán az lenne akkor tiszteletben tartjuk döntést.
2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme külön nevelni rá, ha akarja megszokja ha nem akkor meg felöltözik.
2023. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igen, természetesen. Amikor csak lehet meztelenül vagyunk.
nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielott a gyerekek megszulettek volna gyakran nyarsltunk naturista helyen. Azutan mar nem olyan helyre utaztunk viszont mem neveljuk prudnek oket, otthon is termeszetes ha valaki meztelen. (Nem jarkalunk ugy allandoan de ol atoltozesnel, furdesnel igen).
jan. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%

Amikior gyerek voltam én állandóan paráztam a muter muffjától, metg a hónaljától is, mert akkora dzsumuj volt,. hogy azt gondoltam mindjárt kiugrik bagira a dzsungel könyvéből és megfolyt.

Apám himbilimbijén meg mindíg röhögtem. Meg vicces volt aikor hangosan fingott!

jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!