Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Naturista/nudista családokban...

Naturista/nudista családokban mennyit/hogyan meztelenkedtek otthon?

Figyelt kérdés

Megpróbálom kifejteni. Szóval olyan családokban, akik rendszeresen nudista strandra járnak és otthon is megszokott dolog meztelenül lenni, hogy néz ez ki? Még ha egész nap otthon van az ember, akkor egyszerűnek tűnik hogy aki akar marad meztelen egész nap, de pl mi a helyzet egy sima hétköznap? Munkából/iskolából hazaérve rögtön ruha le, vagy maradtok ruhában mondjuk esti fürdésig miközben mondjuk aki otthon volt egész nap az pucéran tesz-vesz?


Bárki tapasztalata érdekel, akár szülő, akár gyerek (tinédzser), akár mostani, akár korábbi tapasztalat.



2021. jan. 12. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Azért nem a szexualitás kategóriába írtam, mert nem az érdekel hogy huh valaki egy szál pöcsben/punciban mászkál egész nap, hanem hogy hogy van kezelve a ruhás és meztelen "lét" közötti átmenet.


Amúgy 28F

2021. jan. 12. 20:25
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amelyik család nudista strandra jár ők sincsenek otthon meztelenül. Nekem van nudista rokon, de eddig csak felöltözve láttam őket otthon :D
2021. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Itthon vagy egy pólót vagy alsót felveszünk .
2021. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%

Szerintem családja válogatja. Van olyan család, amelyik úgy van vele, hogy ha a meztelenség jó, akkor mindig jó. :)


Olvastam olyan beszámolókat, amikor nem naturista ember ment vendégségbe naturistáékhoz és kislánytól nagypapáig, bimbózó tiniken keresztül mindenki anyaszült meztelen volt. Szegény vendég kicsit kényelmetlenül érezte magát. :)

2021. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Akik így élnek azok otthon mindig ruha nélkül vannak. Amint hazaérnek leveszik a ruhát, csak nem öltöznek át otthoniba, hanem meztelenül maradnak. Hétvégén ha nincs semmi ahova el kell menni akkor folyamatosan ruha nélkül vannak otthon. Kivétel ha pl nagyon hideg van. De a nyári kánikulában az egész család meztelenül van folyamatosan. Ugyanúgy zajlik minden mint masoknál csak nincsenek felöltözve.
2021. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szomszédom (idősebb férfi) nyáron meztelenül mászkál egész nap. Itthon is, a telken is. Az itthoni kerítése nem átlátszó, kint meg aki nem akarja, ne nézze, úgy van vele.

Ha itthon becsenget valaki, akkor egy zsebkendő méretű kötényt köt maga elé, úgy nyit kaput.

De amúgy szerintem is az a jó válasz, hogy családtól függ. Abból kiindulva, hogy én férfiként itthon csak a legnagyobb hőségek idején vagyok felül semmiben a lakásban, amúgy felveszek egy pólót, mert fázik a derekam, ha nem végzek semmi fizikai tevékenységet.

2021. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Időjárásfüggő. Ha kellően meleg van, nem hordunk itthon sem semmit. Igaz nálunk nincsenek gyerekek.
2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
84%
Nincs gyerekünk még, mi mindig ruha nélkül vagyunk itthon. Még odakint is, kivéve, ha nagyon mínuszok vannak.
2021. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!