Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen cigit, elektromos...

Milyen cigit, elektromos cigit, elfbart vagy hasonlókat engedélyeztek a gyerekeiteknek és heti szinten mennyi pénzt adtok nekik erre?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le légyszi, hogy hány évesek a gyerekeitek!

Minden második, harmadik 12 éves, vagy annál idősebb gyerek kezében látni cigit vagy elfbart vagy alternatíváit.

Szülőként titeket ez nem zavar?



2023. szept. 21. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
nem tudok, milyen körökben mozogsz, ahol ezt látod. Én áltsuli mellett lakom, itt az udvar kb az erkélyünk alatt és nem látok ilyent.
2023. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de el nem tudom képzelni azt, hogy valaki ebben támogatja a gyerekét. Te adnál pénzt erre? Én nem.
2023. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem pénzelném.
2023. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy fillért sem. De van zsebpénzük, azzal nem kell elszámolniuk.
2023. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Mindent és bármit, csak ne mondja, hogy rossz szülő vagyok.
2023. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Mindent és bármit, csak ne mondja, hogy rossz szülő vagyok."

Csak trollkodsz.

"Egy fillért sem. De van zsebpénzük, azzal nem kell elszámolniuk."

Vagyis nem zavar mire költik? Mennyit adsz nekik?

2023. szept. 21. 12:38
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyet. Tilos bármi ilyesmi. Oda megy, ahova akar, akivel akar, ameddig akar, a következő szabályokkal:

Nincs cigi, e-cigi, drog

Nem bánthat mást

Alkohollal csak okosan


Es ennyi.

Nem annyira nehéz neki betartani. Boldog kamasz. 16 és fél éves. Maximálisan bizom benne.

2023. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Én áltsuli mellett lakom, itt az udvar kb az erkélyünk alatt és nem látok ilyent."

Örs vezér tere, Árkád előtt, hétköznap délelőtt iskolaidőben a villamosmegállóban ácsorgó vézna gyerekek és lányok minden második kezében cigi vagy a drága alternatívái.

2023. szept. 21. 12:40
 9/18 A kérdező kommentje:

"Nem bánthat mást"

És ha őt bántják, mi az utasításod?

És ha azt látja, hogy a társai mást bántanak, vagy idegenek bántanak valakit, mi az utasításod, kivel legyen szolidáris, a bántalmazókkal, vagy azzal, akit éppen gyepálnak?

2023. szept. 21. 12:42
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

"Nem annyira nehéz neki betartani. "


Vagy nem tartja be, csak te azt hiszed.

2023. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!