Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sértő, ha eladom, amit anyám...

Sértő, ha eladom, amit anyám vett a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Elektromos autó, hatalmas. Mostanában a két gyerek összekap, kétszemélyes lenne jó, ők is azt szeretnék.

De akkor ez menne, lakásban lakunk, nincs hely mindennek, így is frászt kaptunk, mikor vette anyám.

Hogy ő megsértődik, az garantált, arra lennék kíváncsi, valóban sértő? Nekem legfeljebb kicsit kellemetlen.



2022. júl. 26. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Sértő
Nem sértő
104 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Cseréld ki 2 személyesre akkor nem lessz sértődés
2022. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne egyszerűbb ha minimálisan tudnának viselkedni a gyerekek és felváltva használnák?
2022. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád családi házban lakik? Vigyétek el hozzá azzal, hogy milyen jól fognak játszani ezzel a gyerekek, mikor nála lesznek.

Mi egy rakás ennél kisebb, de azért jó nagy cuccot hagytunk anyósom családi házában, ui. sógornőm (anyósom nagyobbik lánya) és az ő férje gyakorlatilag mindig toronyórát láncostul adnak nekünk és a gyerekeknek is teljesen fölöslegesen, és csak fejtörést okozva ezzel nekünk.

2022. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem opció, nem most vette, kb két éve. Sok különbség amúgy nincs.
2022. júl. 26. 16:02
 5/32 A kérdező kommentje:

Kösz szépen, kettes, lesz.rom a rosszindulatodat.

A gyerekeim együtt szeretnének autózni, nem felváltva. Ketten pedig nem férnek bele.

2022. júl. 26. 16:04
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Jaja, és könnyebb úgy ugrálni ahogy a gyerek fütyül, mint nevelni őket, és felfogatni hogy nem az van mindig amit ők akarnak. Egyszerűbb megsérteni az ajándékozót. KETTEN kapták az ajándékot? Nem? Akkor meg kell érteni hogy a játék a tesóé, de használhatják mindketten.
2022. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Aztán lehet sírni pár év múlva mint a Martin, hogy a gyerek dirigál meg parancsol otthon...
2022. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nézd, ha a te gyereked megérti egy évesen, hogy várjon türelemmel, igazat adok. Ha nem, akkor légyszi, olvasd el a kérdést, kioktatást nem kértem, és tanácsot sem.
2022. júl. 26. 16:19
 9/32 A kérdező kommentje:
Valóban nem közösen kapták, akkor még csak egy gyerek volt.
2022. júl. 26. 16:20
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Én se értem, miért kell mindenben a gyerekeknek engedni. Amúgy én nem sértődnék meg, ha racionális okból tovbbadnának az ajándékomon, de szülőként meg ilyen nagyértékű dolgot biztos nem cserélgetnék, megmondanám a gyerekeknek, hogy ez van, egyszemélyes autó jutott, ha nem tudnak megegyezni, nem kell játszani vele.


Sok minden lesz majd még az életben, amit akarnak, de nem lehet.

2022. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!