Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők miért hiszik azt,...

A szülők miért hiszik azt, hogy csak akkor szexel a tini lányuk, ha együtt alszik a barátjával?

Figyelt kérdés

Napközben nem lehet szexelni?


Illetve lehet ufo vagyok de én aludtam már úgy exemnél tiniként hogy nem feküdtünk még le :D


2023. okt. 9. 15:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőlük.
2023. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Mert ezt nyomatja a média?
2023. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg magukból indulnak ki. Egyébként bár 19 vagyok, de soha nem szexelnék úgy, hogy szüleim ott alszanak a másik szobában, nem fogok azért csendben lenni hogy ne hallják, és inkább meghalnék mint hogy azt hallgassák ahogy mi csináljuk. Kamaszként is ugyanezen a véleményen voltam. Szóval én speciál bármikor szexeltem volna kamaszként, csak akkor nem, mikor a barátom ott alszik.
2023. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
58%

Ki mondta, hogy ezt hiszik?


Én szimplán azt gondolom, nem kell gyerekeknek együtt aludnia, az a felnőtt párkapcsolatot része, mondjuk 17 éves kor felett. Azért, mert nem tudom megakadályozni, hogy 14-15 évesen dugjanak majd, ha akarnak, még nem fogom támogatni ennyi évesen az együttalvást, mert nem gondolom, hogy ezt kell csinálniuk.

2023. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvan nem hiszik azt, csak talan az lehet vele a problemajuk, hogy ez mar olyan felnottes dolog es nem akarjak, hogy a kicsi gyerekuk felnojon.

Passz.

Engem is nagyon szigoruan fogtak ebbol a szempontbol, meg 20 eves koromban is hisztiztek, ha nem aludtam otthon (gyorsan el is koltoztem, amint lehetett).


De en a gyerekeimet mar nem igy nevelem,mert az eszetlen tiltasnak semmi ertelmet nem latom.

2023. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

"Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz!" - ez egy remek idézet, nagyon rég olvastam és abszolút egyetértek vele.


Nekem édesanyám mindig azt mondta, hogy tisztában van vele, hogy ha szexelni akarok, akkor meg fogom oldani, ezért nekem pl. megengedték, hogy ott aludjon nálunk az akkori párom, mert azt mondta, legalább tudják, hogy jó helyen vagyok és legalább azon nem kell izgulniuk, hogy merre vagyok.

Ha lenne gyerekem, szerintem én is így gondolnám.

2023. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Mert enm mind gondolja ezt talán?
2023. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy aludtam először együtt a barátommal, hogy nem történt semmi. A szüleim nem hitték el :D
2023. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
90%

A 17 éves lányom most is szexel a barátjával a szobájában. Ilyenkor feltekeri a zenét, hogy ne halljuk mit csinálnak.

Azt hiszik, mi nem voltunk fiatalok...! 😂

2023. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%
Most komolyan azért lettem leszavazva, mert leírtam, hogy nem akarom, hogy anyáék azt hallgassák ahogy a párommal szexelek? Már ez is baj? :D
2023. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!