Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mivel lehet titeket...

Szülők, mivel lehet titeket meggyőzni, hogy együtt aludhasson a fiatok/lanyotok a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés

Nemsokára 2 hónapja lesz, hogy együtt vagyok barátommal és lassan fel szeretném vetni anyának, hogy együtt aludhatunk-e?

Az még eléggé nagy kérdés, hogy nálunk vagy náluk aludnank-e.

És tudom, hogy a 2 hónap nem olyan hosszú idő, de anyának szimpatikus a barátom és engem is bírnak a szülei.


Én 17 éves vagyok, o 18

A legtöbb szülőben nyilván az merül fel, hogy biztos akkor fogunk majd lefeküdni egymással, ami hülyeség.

Nyilván akarnánk, már rég megtehettuk volna nappal



2017. jún. 12. 15:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Fiaim vannak, ennyi idősen nem kellett győzködniük, csak egyetlen kérdésre helyes választ adniuk.:-) (A kérdés az, hogy mikor nem kell óvszert használni, a helyes válasz: akkor, ha gyereket akarok, minden más esetben kötelező.)
2017. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Ideális esetben ennyi idősen már nem kéne győzködni.
2017. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Nemsokara 2 honap huuuhaaa aranylakodalom micsoda tortenelem egyutt.

Egyittalvas felnottek jateka aludj sajat agyikodba egyedul .

Majd ha onnalo leszel akkor jon el az eggyuttalvas ideje

2017. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
5-6 hét járás után semmivel. Komoly kapcsolatban igen, de ez messze nem az.
2017. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Én is annyi idős voltam, mint Te. Azt se tudtam, hogy álljak vele elő. Anyukám engedett, Apukám nem...ott aludtam, látszott, hogy haragszik, kérték, hogy szedjek gyógyszert. Nagyon megszerették a barátom, minden nap járt udvarolni, kivéve mikor dolgozatra készültem. Jobban megismerték és elfogadták, hogy ez már más világ, mint az Ők korukban volt. Persze én fel se mertem hozni, hogy nálunk aludhatna e, egyszer szülinapi főzőcskézés volt és akkor a szüleim mondták, hogy ha akar maradhat nálunk. Ekkor 4 hónapja voltunk együtt. És már 4 éve vagyunk együtt :) pedig azt mondták nem fog sokáig tartani
2017. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Magad és a kapcsolat tartóssága miatt várj még legalább két hónapot de akár négyet is ezzel, ne a szülők engedélye miatt. Nem kell egyből ellőni a közös dolgokat.
2017. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
2 hónap után nem szívesen engedem, 4-5 hónap után győzködni sem kellene ilyen korban, mert mégsem 14-15 éves lányról beszélünk azért még.
2017. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Házassági anyakönyvi kovonattal.
2017. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
2 hónapos kapcsolatban nem látom értelmét, miért kellene együtt aludni? Egyedül amúgy is kényelmesebb :) A szexet meg lehet oldani együttalvás nélkül is.
2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
Tehát még másfél hónapja lehettek együtt... felejtsd el, ez még nem kapcsolat, max. járogatás.
2017. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!