Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánt meg az anyám...

Miért bánt meg az anyám állandóan?

Figyelt kérdés
Gyerekként is a bátyámmal együtt szekáltak amig megsértődtem avagy sírtam. Utána közölte h túl érzékeny vagyok az a bajom. Már elmúltam 30 és meg mindig bármit tesz tesóm aki amúgy szarik rá és egész családjára haza is alig jön, én állandóan segítek mindenkinek családban a férjemmel együtt és folyton beszól férjemre és ram is. Bármit csinálunk pl házon a házban vagy úgy egyeltalán elmondja hogy ő jobban meg tudta volna ennél de nekünk így is elég lesz biztos meg ilyenek. Komolyan főleg ha épp nincs jó napja de amúgy is mindrn alkalommal beszól és leszól. Állandóan megbánt és tudom én vagyok hulye amiért nem tudom letojni. Mindig meg akartam felelni neki és versenyeztem tesómmal, de sosem tudtam nyomába érni mármint de hogy nem csak úgy értem anyám szemében nem. Tesóm meg úgy versengett h leszólta bármit csinálok h Ő jobbnak tűnjön. Őszintén tokom tele családommal, hogy mindenkinek mi segitunk ugrálunk és meg kerni megköszönni sem képesek merthogy ez a kötelességünk...hogy lehet h meg mindig tesóm a kivételezett ázok után is hogy szarik családra és hogy az hála a sok segítségért hogy léptem nyomon bánt anyám, mi Isten baja lehet velem??? Valaki járt már hasonlóan? 30+ éve próbálok rájönni miért nem vagyok elég jó neki. Nyilván van amiért dicsért meg ilyesmi de az inkább volt termeszetes ha jó tanuló voltam vagy valamit elértem mint különösön érdekes.

2023. okt. 11. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

O narcisztikus szulo. Bsntalmazo. Csokkentsd a kspcsolatod vele.


Suzan forward: Mergezo szulok c konyvet sjanlom

2023. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!